Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování

Nezbytné vybavení pro skvělé kempování

Kempování je jedinečný způsob strávení dovolené, který vám umožní uniknout od každodenního shonu a propadnout klidu a kráse přírody. Pokud se chystáte na dovolenou v přírodě, nezapomeňte si s sebou vzít správné vybavení. S ním si užijte kempování na maximum.

Představte si, jak si prohlížíte hvězdnou oblohu, procházíte temným lesem nebo připravujete večeři pod širým nebem. S nabíjecí outdoorovou čelenkou Sencor SLL 708 budete mít vždy volné ruce a dostatek světla pro jakoukoli aktivitu. Její výkon 1200 lm zajišťuje silné osvětlení i ve velmi temných podmínkách. Má také tři režimy svícení – vysoký, střední a úsporný, takže si můžete nastavit světelný režim podle aktuální potřeby. Díky odolnosti vůči vodě se nemusíte bát případného deště a její pohodlné nošení na hlavě zajišťuje pohodlí i při delších venkovních aktivitách. S cenou 1 199 Kč je tato čelenka skvělým společníkem pro večerní dobrodružství v přírodě.

S kempingovou svítilnou Sencor SLL 601 se solárním panelem budete mít vždy dostatek světla, ať už se vydáte na noční procházku kolem kempu nebo si užíváte večerní posezení u táboráku. Její magnetické vlastnosti umožňují snadné přichycení na jakýkoliv kovový povrch, a dokonce ji můžete použít jako lustr v interiéru stanu. To znamená, že si můžete vytvořit příjemné prostředí až do pozdních nočních hodin. A co je nejlepší, díky solárnímu nabíjení nemusíte mít obavy z vybitých baterií. Má také výkon 200 lm a nabízí tři nastavitelné intenzity svícení, které vám umožní přizpůsobit osvětlení vašim potřebám. S cenou 599 Kč je tato svítilna skvělým společníkem na každém kempování.

Kempingová svítilna Sencor SLL 600 s powerbankou je opravdovým multifunkčním zázrakem. Její výkon 800 lm poskytuje dostatek světla pro osvětlení okolí stanu, táborového místa nebo pro noční procházky. Je lehce přenosná a s výdrží až 20 hodin na jedno nabití se nemusíte bát, že by vás při svítilně překvapila tma. Její jas i barvu světla můžete snadno ovládat otočením knoflíku, takže si můžete vytvořit příjemnou atmosféru dle vaší nálady. Další skvělou funkcí je integrovaná powerbanka, která vám umožní nabít jakékoliv zařízení pomocí USB-C. To je zvláště praktické, pokud potřebujete dobít svůj mobilní telefon nebo jiné elektronické zařízení. S cenou 899 Kč je tato svítilna skvělým společníkem na všechny dobrodružství.

Zdroj a foto: www.sencor.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *