Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Ben & Mateo, hvězdy seriálu Agrometal, zpívají letošní letní letní hit – Lehátko

Že letošní léto bude bez pořádného letního hitu? Omyl! Tentokrát si zdravě nakažlivý letní song vzali do parády Ben & Mateo. Jejich novinka se jmenuje Lehátko a stačí chvilka, aby si ho člověk zpíval s nimi!

 Teenagerská dvojice, která zhlédnutí svých videoklipů na webových platformách počítá na statisíce, se v rychlém sledu (po nedávné skladbě Náhradní plán) představuje s další písničkou – a to krátce poté, co se kluci stali hvězdami nedávného seriálu Agrometal na Primě, v němž si střihli vtipné, ač drsné rapperské duo Vzteklý včely.

Oproti jejich seriálovému songu je Lehátko romantika, jak má být. „Máme se fajn, máme se fajn, pijeme drinky, slunce svítí, my jsme na lehátku…,“ zpívají Ben & Mateo v songu, ke kterému natočili i letní videoklip. „Naše písnička má Summer vibe, natáčení jsme si užili, protože jsme jen leželi na lehátku a měli chill,“ shodují se kluci. „Natáčení bylo ještě před začátkem prázdnin, ale díky klipu a písničce už jsme měli letní náladu,“ doplňuje Mateo.

A i když klip vypadá, jako kdyby byl točený na pláži u moře, ve skutečnosti celý vznikl v Praze na opuštěném hřišti. Ostatně tento fakt kluci na konci klipu odhalí a video tak vyvrcholí nečekaným vtípkem.

Zajímavostí je i to, že celé video se natáčelo takzvaně na Onetake, to znamená, že je klip bez střihu, takže všichni museli dělat vše přesně do hudby, bez jediné chybičky.

I samotní Ben s Mateem dávají o prázdninách před horami přednost moři. „Ano, už se těšíme na pláže, vlny a sluníčko,“ shodují se. Už v srpnu je ale čekají další koncerty, 19. srpna třeba vystoupí na velkém pražském koncertě O SUMMER TOUR – ten pořádá hudební TV Óčko, na které jsou klipy Bena & Matea pravidelně k vidění.

Kluci nezanedbávají ani živé koncertování, nejbližšími termíny jsou:
19. srpna – O SUMMER TOUR, Praha
26. srpna – koncert, Aquapalace Praha
27. srpna – Ahoj prázdniny, Tišnov
8. září – Dny Prahy
9. září – Oslavanské historické slavnosti, Oslavany

Zdroj a foto: www.benamateo.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *