Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Petra Janů po letech opět na zámku Mělník, na místě, kde se psala historie: „Na zámek se těším jako malá holka!“

Už ve čtvrtek 27. července vystoupí trojnásobná Zlatá slavice a zpěvačka s jedním z nejsilnějších hlasů u nás Petra Janů na nádvoří zámku Mělník. Za doprovodu své kapely Amsterdam nabídne divákům nejenom slavné známé hity, ale i některé novinky, které v posledních letech pro fanoušky připravila. Pop-rocková zpěvačka, která loni oslavila 50 let na scéně se na Mělník moc těší!

„Těším se tam jako malá holka! Vždyť, která z nás nechtěla být alespoň na chvíli princeznou. Zámky tohoto typu mám ráda a na Mělníku jsem už kdysi zpívala. Ráda se vracím na místa, kde je mi dobře. A vím, že atmosféra v rámci Letní scény na Mělníku je úžasná. Slýchám na to samé chvály, takže sama se těším. Navíc psala se tam historie – žila tam Eliška Přemyslovna i poslední manželka Karla IV. Eliška Pomořanská a odehrálo se tam mnohé. Je to magické místo,“ řekla Petra Janů.

Léto tráví sice na své milované chalupě v jižních Čechách, ale právě z ní nebo z bytu v Praze vyráží v létě za fanoušky.

„Nestěžuji si, protože jak s kapelou, tak i sama jezdím po celé republice. Kromě Mělníka, máme druhý den koncert v zámecké zahradě na Kladně a pak i další místa. Diváci, fanoušci mě dobíjí energií a pak se zase jedu dobít do přírody. Na jevišti jsem ale ve svém živlu, za zády mám skvělé muzikanty, co víc si přát,“ podotkla zpěvačka, která má za sebou tisíce koncertů a mj. účast ve 13 muzikálech.

Vstupenky na koncert na Mělník, lze pořídit zde nebo přímo na místě v butiku zámku.

Foto: archiv P. Janů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *