Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Deaf Heart natočili hudbu k filmu, který neexistuje

Kapela Deaf Heart vydala nový singl Yes/No, který prezentuje s drzostí sobě vlastní jako soundtrack k neexistujícímu filmu Hitch Hike, from Hell. Stejně tak i videoklip, o nějž se postaral režisér Richard Stiebler. Novinka patří k tvrdším a rockovějším skladbám v jejich playlistu. Již nyní je k dispozici na všech streamovacích platformách i kanále YouTube.

Za hudbou i textem stojí autorské duo – frontman Thomas Lichtag a kytarista Michael Vácha. „Yes/No je o dnešní době, kdy každý může vykřikovat do světa cokoliv, i když jsou to lži nebo hloupý komentáře. Vítejme do věku dezinformací,” přibližuje text písně Thomas. Na dezinformaci postavila skupina, která vzbuzuje pozornost svými provokativními výstupy od svého uvedení na scénu, také celou prezentaci a promo singlu. Hudební produkce vznikla ve vlastním studiu The Sober Twins. O mix se postaral hudebník a producent Filip Vlček a master skupina svěřila studiu Fluid Mastering London.

Jednoduše zvolený videoklip podtrhuje myšlenku singlu, ale zároveň nese tvář filmu. „Vznik klipu nám spadl do klína vlastně sám. Náš dobrý kamarád Richard Stiebler zrovna potřeboval hudbu do svého nového filmu Hitch Hike, from Hell, tak jsme spojili síly. Byla to pro nás úplně nová zkušenost. Přeci jen jako filmoví fanoušci máme ke stříbrnému plátnu velký respekt,” komentuje s nadsázkou Michael a zve k jeho zhlédnutí.

„Největší výzvou u filmu je vždy jeho financování a angažování kluků tomu příliš nepomohlo, nicméně výsledek předčil mé očekávání,” uvádí režisér Richard Stiebler, který se naladil na přidrzlou vlnu Deaf Heart.

Foto: archiv kapely

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *