Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Sport

Festival Wannado míří do Prahy a Plzně. BILLA tam děti naučí, jak se chovat šetrně k potravinám 

Řetězec BILLA pomůže českou mládež přivést k pohybu a naučí ji správnému zacházení s potravinami. Spojil síly s festivalem Wannado, který nabízí dětem a mladistvým možnost vyzkoušet různorodé sporty, a stal se jeho hlavním partnerem. Zájemci mohou festival navštívit již tuto sobotu 9. září v Praze, ale i Plzni, kde se akce koná ve spojení s Festivalem Bambule.

Pohyb, zdravý životní styl i zodpovědný udržitelný přístup jsou dlouhodobě jedny z klíčových hodnot společnosti BILLA. „S Wannado máme společný cíl, a to je motivace ke zdravému životnímu stylu, do kterého spadá nejen pravidelný pohyb, ale i zdravý přístup k tomu co jíme a jak s jídlem zacházíme. A právě to se budeme snažit malé i velké účastníky festivalu naučit ve speciální BILLA zóně,“ říká Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace a tisková mluvčí řetězce BILLA Česká republika, který je hlavním partnerem festivalu.

Udržitelná BILLA zóna se dělí na několik sekcí. Návštěvníci se v nich například dozvědí, jak správně uchovávat různé druhy potravin nebo co dělat pro to, aby jídlo déle vydrželo a neplýtvalo se s ním. Přiučí se také zdravým stravovacím návykům. Zjistí, jaké potraviny jsou pro organismus prospěšné a jaké mají zařazovat do jídelníčku pouze výjimečně.

Na festivalu Wanando si děti můžou vyzkoušet různé sportovní disciplíny a rozhodnout se, jakým by se rády věnovaly naplno. „Základním elementem zdravého životního stylu je pohyb. Kdo se hýbe, žije. Na festivalu si může každé dítě najít aktivitu, která ho bude naplňovat, rozvíjet a přispěje k jeho zdravému růstu,“ uvádí Jakub Makalouš, zakladatel Wannado.

Již tuto sobotu se koná Wannado v Praze ve Sportovním areálu Hamr a také v Plzni, kde bude součástí festivalu Bambule. Děti i jejich rodiče tak mohou zavítat na akci v obou městech a užít si víkend plný zdravé zábavy.

Zdroj a foto: www.wannadosports.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *