Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

MódaSport

PUMA, Neymar jr. Insituto a děti ze Santosu společně navrhly novou kolekci oblečení a kopaček

Globální sportovní značka PUMA uvedla speciální kolekci oblečení a kopaček, připravenou ve spolupráci s organizací „Instituto Neymar Jr.“. Toto komunitní centrum bylo založeno Neymarem Jr. na podporu znevýhodněných mladých lidí ve čtvrti Praia Grande poblíž Santosu, odkud známý brazilský fotbalista pochází.

PUMA oslovila děti z Institutu, aby vymyslely grafický návrh nové kolekce inspirované brazilským idolem. Chtěla tak Neymarovi Jr. poděkovat za to, že i nyní spolupracuje s komunitou, která ho v dětství formovala.

Děti měly nakreslit, co pro ně „Neymar Jr. znamená“ a jak je inspiruje. Pro konečný návrh kopaček FUTURE INJR vybrala PUMA kombinaci různých grafik, které děti vytvořily.

Od prvního návrhu po finální uvedení série uplynulo 18 měsíců. Jména dětských autorů jsou uvedena na stélce bot i na tričkách z kolekce. Děti, které vystupují v kampani jsou tedy zároveň autory vítězných návrhů.

„Organizace Instituto Neymar Jr. je pro mě srdeční záležitostí. Již od roku 2014 podporujeme znevýhodněné děti a jejich rodiny prostřednictvím sportu, vzdělávání a zdravotní péče. Pomáháme tak utvářet jejich budoucnost. Oslovili jsme již více než 10 tisíc lidí, jsem na to velmi pyšný. Velice si i vážím týmu, který za celým projektem stojí,“ říká Neymar Jr. „Možnost spolupracovat s dětmi na nové kolekci byla pro mne krásným okamžikem a doufám, že mi budou děti o to více fandit, až vstoupím na hřiště v kopačkách, které pro mne navrhly,“ dodává.

Samotné kopačky FUTURE INJR jsou navrženy s přizpůsobivou vrchní vrstvou FUZIONFIT360, která kombinuje dvojitou síťovinu, pružnou pleteninu a technologii PWRTAPE. Přiléhavý a podpůrný střih tak zajistí, že je chodidlo v botě opravdu ukotveno a lze tak hrát s tkaničkami i bez nich. Vyvinuté 3D textury v klíčových kontaktních zónách jsou optimalizovány tak, aby zlepšily přilnavost a kontrolu míče, zatímco podešev Dynamic Motion System s dvojitou hustotou zvyšuje stabilitu, hbitost a trakci.

S ohledem na životní prostředí jsou kopačky FUTURE INJR vyrobeny z minimálně 20 % recyklovaných materiálů.

Kolekce Instituto Neymar Jr. obsahuje tréninkové topy, kalhoty, tréninkové dresy, šortky, mikiny s kapucí, bavlněná trička, batohy, baseballové čepice, chrániče holení a fotbalové míče pro děti i dospělé, vše je navrženo dětmi z organizace Instituto Neymar Jr.

Vybrané produkty z této kolekce budou k dispozici v prodejnách a e-shopech Sportfotbal, 11Teamsport, AD Sport a puma.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *