Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Právě začal festival Serial Killer. TV Nova a Voyo do Brna vezou kuchaře z MasterChefa, Ondřeje Sokola s lovci a příběh dopadení sadistického vraha

TV Nova a Voyo se již podruhé staly partnery mezinárodního festivalu Serial Killer, který se koná od 19. do 24. září v Brně. Návštěvníci se mohou těšit na doprovodný program na Jakubském náměstí, kde budou vařit kuchaři z MasterChef, nebo budou moci poměřit své vědomosti s lovci z pořadu Na lovu. Své exkluzivní premiéry se zde dočká nová šestidílná série z dílny Voyo Originál Metoda Markovič: Hojer popisující skutečný příběh nedávno zesnulé legendy československé kriminalistiky Jiřího Markoviče a dopadení sériového sadistického vraha Ladislava Hojera. Série je jediným tuzemským zástupcem v hlavní soutěži festivalu.

V pátek 22. září bude mít v Divadle na Orlí premiéru nová série Metoda Markovič: Hojer, která je jediným českým zástupcem v hlavní soutěži festivalu Serial Killer. Šestidílná Voyo Originál série mapuje nevšední vyšetřovací metody někdejšího šéfa legendární pražské mordparty Jiřího Markoviče, mezi jehož nejznámější případy patří dopadení „spartakiádního vraha“ Jiřího Straky nebo právě sadistického sériového vraha Ladislava Hojera. Série rekonstruuje vyšetřování tehdejších elitních policistů a nabízí netradiční vhled do osmdesátých let v Československu. Metoda Markovič: Hojer bude mít svou premiéru na Voyo v příštím roce.

Unikátní dvouletý studijní program CME Content Academy má za sebou první úspěšný rok. V rámci Serial Killeru se uskuteční závěrečné zkoušky studentů 1. ročníku za přítomnosti členů odborné komise, například Kláry Brachtlové: „Velmi se těším na závěrečné práce studentů ze CME Content Academy. Studenti řadu měsíců pracovali na svých individuálních projektech, za podpory mentorů a zkušených kolegů z televizí Nova a Markíza. Do projektů dali nejen svou invenci, ale i teoretické a praktické zkušenosti ze studia. Zadání nebylo lehké – přijít s tématem reality&entertainment, které u nás dosud nebylo realizováno,“ shrnuje Klára Brachtlová, jednatelka TV Nova a členka odborné komise akademie, a dodává: „Serial Killer je výborná příležitost se setkat s lidmi z oboru, nahlédnout pod pokličku filmového průmyslu a nasát tu správnou festivalovou atmosféru. Osobně jsem zvědavá na premiéru minisérie Metoda Markovič: Hojer, která se jako jediná česká série probojovala do hlavní soutěže.“

Brněnská náměstí plná vůní, kvízu a Voyo Originálů
Kdo ještě nestihl na Voyo zhlédnout komediální hit letošního jara, má možnost to dohnat v Brně. Ve čtvrtek 21. září od 21.00 hod. se totiž na Moravském náměstí budou promítat první čtyři epizody seriálu z produkce Voyo Originál Sex O’Clock.

V pátek 22. září se od 18.00 hod. Jakubské náměstí naplní vůněmi skvělých jídel připravených soutěžícími z aktuální řady kuchařské show MasterChef Česko. Celou show diváky provede vítěz čtvrté řady MasterChef a moderátor Roman Staša.

O den později, tedy v sobotu 23. září, se mohou návštěvníci festivalu těšit na tváře dalšího oblíbeného pořadu TV Nova, a to Na Lovu. Na Jakubském náměstí se od 18:00 hod setkají všichni milovníci kvízu s Ondřejem Sokolem i všemi lovci – Doktorem Vševědem, Kalkulátorem, Belladonnou, Kvízovou dámou a panem Lišákem.

Informace k programu i k vstupenkám na slavnostní premiéru minisérie Metoda Markovič: Hojer jsou k dispozici na stránkách festivalu.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *