Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Sofía Vergara přichází na Netflix jako GRISELDA

Kolumbijskou herečku Sofíi Vergaru, známou například z komediálního seriálu Modern Family, čeká její dramatický debut. V roli Griseldy Blanco se objeví v šestidílném limitovaném seriálu GRISELDA. 

Vergara je také spolutvůrkyní a výkonnou producentkou seriálu, a to spolu s Ericem Newmanem (Narcos) a režisérem Andrésem Baizem.

Seriál bude mít premiéru 25. ledna 2024 na Netflixu.

“Když se s Griseldou setkáváme, je to žena, která je ovládaná okolním světem, jemuž dominují muži. Sledujeme ale také její vývoj, kdy využívá svého útlaku jako prostředku k teroru. Právě tato dvojakost mě na Griseldě fascinuje a Sofía Vergara její podstatu zachycuje velmi silně a přesvědčivě.” říká režisér a výkonný producent Andrés Baiz.

Seriál GRISELDA je inspirován životem protřelé a ambiciózní kolumbijské podnikatelky Griseldy Blanco, oddané matky, která vytvořila jeden z nejvýnosnějších kartelů v historii. Její smrtící směs netušené dravosti a šarmu jí pomohla zkušeně se pohybovat mezi podnikáním a rodinou, díky čemuž se stala všeobecně známou jako “kmotra”.

Zdroj a foto: Netflix

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *