Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Vydejte se do Bradavic ve Westfield Chodov: Prozkoumejte umělecké interpretace ikonických míst z oblíbené filmové série 

Po omezenou dobu, od 25. září do 22. října, budou mít fanoušci Wizarding World možnost prohlédnout si umělecké ztvárnění ikonických míst z oblíbené filmové série o Harry Potterovi v nákupním centru Westfield Chodov v Praze. Kromě prohlídky interaktivních prostředí se mohou během víkendových dní těšit na tematické aktivity, které je ještě více vtáhnou do světa kouzel.

Celá akce vznikla ve spolupráci se společnostmi Warner Bros. Discovery Global Themed Entertainment a Eventbox a přináší jedinečnou příležitost prohlédnout si například stylizovanou repliku vlaku Bradavický expres, projít Hagridovou chatrčí nebo si vyzkoušet Famfrpál, kouzelnickou soutěž v házení slavným camrálem do obruče.

O víkendových dnech od pátku do neděle si návštěvníci nákupního centra budou moci třikrát denně vychutnat taneční představení waltzu známého ze čtvrtého dílu filmové série. Do představení se navíc sami mohou zapojit a naučit se jeho kroky, následně potom mohou své znalosti prověřit ve vědomostním kvízu. Motivací pro účast v soutěži jim budou ceny s tématikou Harryho Pottera. Podrobný rozpis časů představení a soutěží najdete na webových stránkách.

Neděle 15. října bude patřit všem, kteří si rádi hrají se svou fantazií a proměňují se v postavy z oblíbeného filmu. Na programu bude soutěž kostýmů, které se může zúčastnit každý, ať už malý nebo velký, kdo se chce pochlubit svým převlekem. Máte chuť se na jeden den převléknout za Zlatonku, Ufňukanou Uršulu, Hermionu Grangerovou nebo dokonce Hagrida? Kostýmy bude hodnotit porota v různých kategoriích a pro ty nejlepší budou připraveny krásné ceny. O ceny můžete soutěžit i v online soutěžích, stačí po dobu konání akce sledovat sociální sítě Westfieldu Chodov.

Velkoplošnou uměleckou interpretaci kouzelnického světa nachystalo Westfield Chodov zdarma jako odměnu pro své návštěvníky, kteří v nákupním centru utratí nad 500 Kč nebo si zakoupí dárkovou kartu ve stejné hodnotě. Po předložení účtenky u speciálně označeného pultu získají Bradavický pas, se kterým se mohou vydat prozkoumat všechna zákoutí světa Harryho Pottera. Jeden pas stačí pro jednu až pětičlennou rodinu nebo tříčlennou skupinku.

Instalace bude rozmístěna po nákupním centru Westfield Chodov, podrobná mapka celé výstavy bude zveřejněna na webových stránkách, kde najdete i informace k časovému programu a více informací k Bradavickému pasu a celé akci.

Podmínky vstupu?
Chcete si užít svět kouzel? Ke vstupu na uměleckou instalaci “Vydejte se do Bradavic” budete potřebovat jen Bradavický pas. Ten si můžete vyzvednout u speciálně označeného výdejního pultu. Stačí, když předložíte účtenky s nákupy nad 500 Kč z našeho centra, které nejsou starší než 3 dny. Pokud dáváte přednost nákupům s dárkovou kartou, můžete k získání Bradavického pasu využít také účtenku za její nabití nad 500 Kč. S tou pak můžete nakupovat ve Westfield Chodov až po dobu jednoho roku. Máte-li v plánu návštěvu s rodinou, jeden Bradavický pas platí pro až pětičlennou rodinu. Přijdete-li s přáteli, stačí vám jeden Bradavický pas pro skupinku až tří osob. Děti do 13 let si mohou užívat atrakcí a eventů jen v doprovodu dospělého člověka. Těšíme se na vás!

Otevírací doba:
Pondělí – Pátek 11-20h
Sobota – Neděle 10-19h

Zdroj a foto: Westfield Chodov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *