Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Bez lítosti: Zavraždil vlastní rodinu a tři dny žil s mrtvolami!

Už dnes se diváci Prima COOL mohou těšit na další epizodu dokumentární sérii Bez lítosti. Tento ojedinělý projekt přiblíží divákům, jaký je život za mřížemi, a ukáže tamní život těch nejhorších, tedy na doživotí odsouzených vrahů.

V nápravných zařízeních v Česku pobývá více než 22 tisíc lidí, 49 z nich si odpykává doživotní trest za obzvlášť závažné zločiny. Projekt Bez lítosti představí osm takových jedinců, jejichž činy se dostaly do popředí zájmu médií. V dokumentární sérii diváci uvidí například případ Juraje Kučeráka – vraha se sekerovým syndromem – nebo Miloslava Širůčka – vraha své vlastní rodiny. Tento díl diváci mohou sledovat právě dnes.

Miloslav Širůček pochází z na první pohled obyčejné rodiny – otec školník a matka úřednice. Otec byl prý ale hodně přísný a často ho bil. Navíc legalizoval kradená auta a naučil tomu i Miloslava. Ten se tak již v osmnácti letech začal živit krádežemi aut, za což byl i několikrát trestán. Jeho vztah s otcem byl hodně komplikovaný a složitý, nedokázal se od něj oprostit, a zároveň se s ním neustále hádal. Situace eskalovala, až jednoho dne vzal Miloslav otcovu legálně drženou zbraň a zastřelil svého mladšího bratra, otce, a nakonec i matku, kterou ale podle svých slov miloval. Poté s těly žil tři dny v domě. Když mu zavolali policisté, protože lidé začali jeho rodinu postrádat, přijel sám na policejní stanici a ke všemu se přiznal. Byl odsouzen k doživotí.

Bez lítosti už dnes od 21.30 na Prima COOL.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *