Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZábava

Chili se pomstila porotcům MasterChefa. Přemek Forejt a Honza Punčochář půjdou v Souboji na talíři do slováckých krojů

Pátý díl třetí série zábavné kulinářsko-cestovatelské show Souboj na talíři zavede Přemka Forejta a Jana Punčocháře na Slovácko. Čeká tam na ně někdejší soutěžící MasterChef Česko Chili Ta Thuy. Oba hvězdní kuchaři se utkají v přípravě tradičního slováckého jídla. Budou muset uvařit vlastní béleše, ale s asijským dotekem. Kdo prohraje, bude muset vzít Chili k muzice. Avšak s koňským chomoutem na krku. Vaření bude ztíženo tím, že kdykoliv začne hrát cimbálovka, kuchaři budou muset tančit do kola. Diváci premiérový díl Souboje na talíři uvidí ve středu 27. záře ve 20:40 na TV Nova.

Přemek Forejt porazil v minulých dílech Honzu Punčocháře v jeho silných disciplínách. Tím namotivoval Honzu ještě k větší touze Přemkovi to vrátit. Přemek se v tomto souboji díky asijskému elementu cítí trochu doma a velmi si věří.

Oba kvůli kynutí těsta začínají právě s ním. Základem je hladká mouka, vejce, máslo, droždí, trošku cukru, sůl a mléko. Honza Punčochář se pustí do domácí švestkové omáčky. Aby splnil asijskou variantu, použije i koriandr, zázvor a trošku chilli. Honza chce také připravit zmrzlinu z povidel a z jater. Oproti němu se Přemek vydá sladkou cestou. Vytvoří tři různé náplně a k tomu cibulovou zmrzlinu.

Jak dopadne jejich souboj a kdo půjde s Chili tančit na zábavu uvidí diváci TV Nova zítra ve 20:40.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *