Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

DECO LOCO 2.0: Ještě více avantgardní…

Česká designérka Diana Turinová dělá svým showroomem DECO LOCO již pět let pražské Vysočany zářivější, barevnější a útulnější. A nyní s Gabrielou Hámovou zahajují novou éru spolupráce, kreativity a inspirace, která změní způsob, jak designéři pracují a tvoří… Cílem je pomoci vytvořit domov snů na jednom místě – ještě snadněji než do teď!

Designérská studia jsou již tradičně centrem kreativních myslí. Designéři, stavaři, architekti se v nich scházejí, diskutují a přivádí své umělecké vize k životu. I proto v DECO LOCO roste nový, dynamičtější a všestranný pracovní prostor!

Nový koncept pod taktovkou dvou zkušených designérek – Diany Turinové a Gabriely Hámové nabízí bohaté možnosti moderního designu, ale především spojuje všechny tvořivé duše. Výstižný název celého projektu DECO LOCO & friends je současně vizí. Na jednom místě ve sdíleném ateliéru se můžete potkat se světem designérů a architektů. DECO LOCO navíc zcela redefinuje prostory pro spolupráci a nově nabízí více příležitostí pro partnery! V showroomu najdou všechny spřátelené firmy útočiště pro představení vlastní tvorby zákazníkům a nově je součástí pracovního prostoru bohatá vzorkovna materiálů – na výběr bude z různých vzorů, druhů, tvarů, a rovnou ve velkých formátech! Vyzkoušet si různé barevné kombinace pomůže každému zákazníkovi uvědomit si, jak dokonale zabydlený jeho domov může být.

„Prostor DECO LOCO nabízí velký potenciál pro různé typy spolupráce a propojení mezi firmami, designéry a architekty. Rozhodli jsme se proto vytvořit klub DECO LOCO & friends, jehož vizí je pořádání výjezdů na veletrhy, exkurzí do výroby, prezentace novinek, ale také nabídka sdílených pracovních míst, nebo možnost využití jednací místnosti či vzorkovny materiálů přímo v showroomu DECO LOCO. Vytvořili jsme také Ateliér pro přímou práci několika interiérových designérů, a tak i zákazníci showroomu budou případně moci požádat o spolupráci na svých projektech,“ vysvětluje Gabriela Hámová.

Čím dál více dochází k propojení kreativity a obchodu, proto se DECO LOCO jeví jako dokonalý cíl pro vizionářské partnerské firmy. Značky, které chtějí být vidět, být spojovány s inspirativním prostorem, a zároveň možná chtějí pozměnit i svůj příběh…DECO LOCO s průkopnickým přístupem otevírá možnosti svým partnerům, a pomáhá všem klientům si dokonale zařídit svůj domov na jednom místě!

Vstupte s námi do nového a dokonale nadčasového studia DECO LOCO!
Na jednom místě si můžete nejdříve ve své mysli, a poté digitálně, sestavit vysněný domov. Tým designérů zabydlí inspirativní ATELIÉR, kde nabídnou nejen své nápady, ale rovnou i vzorky materiálů, takže se váš sen začne skutečně zhmotňovat.

Designérské studio DECO LOCO původně naplnila Diana Turinová českými značkami nábytku, bytových doplňků, dekorativních povrchů a dalšího vybavení interiérů a exteriéru. Ovšem její vlajková značka LUSITO, hravé osvětlení a rozmanitý osobitý nábytek, absolutně odráží novou rozšířenou nabídku showroomu DECO LOCO…

Svět svítidel bude ještě větší s ryze českým studiem Moje Lampa, které navrhuje a ručně vyrábí keramická svítidla na míru, dle individuálních představ zákazníků. Náročné klienty nezklame ani YOURDESIGN s minimalistickými designovými svítidly opět české výroby, která už rozsvítila prostory v Itálii, ale také třeba v Emirátech. Dalším novým partnerem je firma Interiéry Nosek, převážně zakázková výroba truhlářských prací, realizující atypické prvky z dýhovaného a laminovaného materiálu. A do showroomu DECO LOCO přibude i fashion koutek s českou módní udržitelnou značkou TAUPE.

„Naším cílem je proměna, ale určitě nepřijdete o to, co máte na studiu DECO LOCO nejraději. Punc přátelské atmosféry zůstává, spolu s partnerskými firmami budeme nadále podporovat inovace, spolupráci a udržitelnou kreativitu. Těšit se můžete na oblíbené MINIMARKETY, blogerské eventy,

kreativní sezónní workshopy, odborné semináře či barevné Design koktejly!” Upřesňuje Diana Turinová, která opět potvrdila, že pojem interiérový design v jejích rukou stále rozkvétá, získává nové kontury, a reaguje tak na vyvíjející se potřeby uživatelů, technologický pokrok, estetické preference a funkční požadavky.

Zdroj a foto: www.decoloco.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *