Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Filip se konečně vrací do Jedné rodiny, aby srovnal děti do latě

Děti v seriálu Jedna rodina zlobí, minimálně podle Petry (Tereza Kostková) a Filipa (Filip Blažek). Martina (Denisa Biskupová) trvá na sestěhování s Dominikem (Adam Mišík) a když jim rodiče nechtějí dovolit bydlení v maringotce, pronajmou si byt. Filip mladé podezřívá, že za jejich rozhodnutím musí být ještě něco víc než jen touha společně bydlet, proto se rozhodne tomu přijít na kloub. A jak tohle řešení přijme Petra, která je zásadně proti jejich sestěhování?

Vašek (Sebastian Pöthe) se vzpamatovává ze zklamání z prvního nevydařeného vztahu s Lindou (Karolína Synková). Pořád ještě má pocit, že neudělal všechno, aby si její srdce získal nazpátek. Nezabralo vyznání lásky ani milostná píseň, kterou Lindě složil. A podle něj i podle Boba (Pavel Zedníček) je čas na opravdu velké romantické gesto. Je potřeba vymyslet něco, co Lindu naprosto okouzlí. A Vašek už ví, jak na to. Překvapení, které si pro ni přichystá sice Lindě radost udělá, ale jejich rodiče potěší o poznání méně. Na jakou hloupost zamilovaný Vašek přijde tentokrát?

Od té doby, co Filip odjel pracovně do Německa se věci jen sypou. Norice (Berenika Kohoutová) se stýská. Bob už má plné zuby péče o celou rodinu. A Petře tečou nervy. Všichni by byli raději, aby se hned vrátil, takže Filipovi ani nic jiného nezbývá. Přijet a vyřešit, co se dá. Bude stačit jeden víkend? Nebo se Filip vrátí ke své střídavce napořád?

Po Filipovi se stýská nejen jeho seriálové rodině, ale i divákům Jedné rodiny. Někteří mají dokonce obavy, že už se do seriálu nikdy nevrátí. „Není tomu tak, můžu prozradit, že ten Filipův odjezd nebude na dlouho,“ naznačil budoucí vývoj jeho postavy Filip Blažek a dodal: „Někdy to tak v seriálovém životě bývá, že kopíruje reálný život. Například když herec potřebuje delší volno třeba na dovolenou, tak se tomu scénář přizpůsobí. Jestli to tak bylo v tomhle případě, to už si nepamatuji, protože je to dlouho. Ale určitě jsem si volno užil.“ Filipův odjezd je pro všechny náročný, dovede si herec představit, že by i on sám opustil svou rodinu na nějaký delší čas? „To si upřímně neumím představit, protože člověk se tak nějak celý život stará o rodinu a má pocit, že tu pro ně musí být, aby je zabezpečil. Ale možná si to jen namlouváme jen my chlapi a ve finále by ženám stačily třeba jen ty prachy,“ dodal s nadsázkou.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *