Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Kristýna Frejová si podala scenáristu Zákonů vlka kvůli milostným scénám: Zbláznil ses?!

Televize Prima na sobotní večery nasadila druhou řadu úspěšné detektivní love story Zákony vlka a stejně jako řada první, i ta současná kraluje sobotním večerům. Třetí díl do příběhu přivede novou postavu, doktora Váchu, v podání herce Martina Fingera. Toho čeká love story s kolegyní Kristýnou Frejovou coby patoložkou Hanou Brožkovou. Ta si kvůli milostným scénám odchytila scenáristu a promluvila mu do duše… Zákony vlka 2 sledujte v sobotu ve 20.15 na Primě!

Nemálo natáčecích dní seriálu Zákony vlka strávila herečka Kristýna Frejová v prostředí reálné pitevny Thomayerovy nemocnice. V detektivní love story totiž hraje patoložku Hanu Brožkovou. A zatímco v první řadě seriálu se milostný příběh točil výhradně kolem hlavních postav Sáry a Roberta v podání Lindy Rybové a Stanislava Majera, v aktuálně uváděné druhé řadě zavítá do postele i Kristýna Frejová s novou posilou seriálu, Martinem Fingerem. S tím ale herečka původně vůbec nepočítala. „To se mi už dlouho nestalo. A dlouho jsem to vůbec netušila. Až když jsem přišla na kostýmovou zkoušku, kde na mě holky začaly oblékat noční košilky. Ptala jsem se, co to je? Objasnily mi, že budu mít postelové scény. Říkala jsem: Prosím? Neměla jsem v té době přečtené ještě všechny scénáře. Pak jsem potkala autora Roberta Geislera, říkala jsem mu, jestli se nezbláznil, že mi tam napsal postelové scény! Mně! Těsně před žehem! Jsi normální, ptala jsem se ho. On se tomu hrozně smál,“ prozradila herečka. K přepisování scénáře ale nedošlo, postelové scény zůstaly.

S jejich natáčením však problém neměla. „Já to moc nerozlišuju. Vím, že některé moje kolegyně mají s milostnými scénami problém. Ale ono je nejdůležitější, jaké lidi máte kolem sebe. A tady v režii seděl Marek Najbrt, tak nemáte problém s ničím. Provedl mě tím bezpečně a láskyplně,“ naznačila herečka s tím, že velkou výhodou bylo i obsazení jejího partnera, Martina Fingera. „My se známe hodně dlouho ze školy, nestudovali jsme tedy v jednom ročníku. Samozřejmě o sobě víme, ale nikdy jsme spolu nehráli, bylo docela hezký se potkat až tady při práci a musím říct, že to bylo okamžitě naprosto v pohodě a že nám to klapalo. Pan režisér nám říkal, že je mezi námi hezká chemie. Tak to vypadá dobře,“ zhodnotil natáčení s Kristýnou Frejovou Martin Finger.

Herečka měla v seriálu Zákony vlka paradoxně problém s natáčením jiné než milostné scény. A kupodivu to nebyly ani záběry z pitevny. „Když se pitvá neživá hmota, nic to se mnou nedělá. Daleko horší je pro mne představit si, že bych měla v lese zastřelit bažanta. Měla jsem problém s natáčením honu na vlka, představa, že střílím do živého, je pro mě nemyslitelná. Ale mám vysokou školu na fantazii, tak jsem to v sobě zpracovala,“ dodala herečka.

Zdroj a foto: TV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *