Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Skupina Harlej zůstává na novém albu optimistická: Zatím je to dobrý…

Skupina Harlej vydává nové album Zatím je to dobrý. Vyšlo nyní na CD, LP a v digitální podobě. Přípravou svého čtrnáctého řadového alba strávil Harlej dle vlastních slov nejvíce času, jaký kdy nahrávkám věnoval. Od prvních nápadů po jeho konečnou podobu uplynuly tři roky.

„Vzniklo to nejlepší, co jsme v současné době mohli vytvořit. Věříme, že to stejně budou cítit i naši fandové,“ svěřil se kapelník skupiny Tonda Rauer. Na albu skupina pracovala s již osvědčeným týmem a navíc se jí podařilo navázat spolupráci s dánským zvukovým mágem Jacobem Hansenem, který se postaral o mastering, a výtvarníkem Romanem Řehákem, který vytvořil uměleckou stránku obalu alba. „Všechnu naši práci a nápady posunuli ještě o kousek dál. Doufám, že všech deset songů osloví a potěší naše posluchače stejně tak, jako se to stalo nám.“ Všechny písně napsala autorská dvojice Tonda Rauer – Tomáš Miřátský.

“Na albu je deset písní, které jsme vybrali z vice než dvojnásobku nahraných demosnímků, vzniklých převážně během nucené covidové pauzy. Celé to taky mohlo znít úplně jinak, ale snažili jsme se vybrat věci tak, aby vystihovaly současnou tvář Harleje a potěšily naše posluchače,” dodává Tonda Rauer.

Pár dní po vydání alba vyráží Harlej na turné Zatím je to dobrý a zároveň upozorňuje na svůj koncert ve Velkém sále pražské Lucerny, který ale proběhne až 22.4. 2024.

Aktuální termíny turné Zatím je to dobrý:
11.10. Litoměřice
20.10. Hodonín
21.10. Drnovice
27.10. Jindřichův Hradec
28.10. Práče u Znojma
3.11. Hradec Králové
4.11. Havlíčkův Brod
16.11. Šternberk
24.11. Příbram
25.11. Česká Lípa
1.12. Klatovy
2.12. Tábor
4.12. Praha
8.12. Katovice
9.12. Blansko
14.12. Bratislava
15.12. Rosice u Brna
16.12. Pardubice
22.12. Plzeň

Album Zatím je to dobrý na digitálních službách: https://Harlej.lnk.to/ZatimJeToDobry

Foto: Markéta Kolínská a Patrik Splork

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *