Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZábava

Souboj na talíři odstartuje Halina, bohyně zahrady. Pštros chtěl sex s populární spisovatelkou

Halina Pawlowská moc ráda jí, a proto i ráda vaří. Často si telefonuje s kamarádkami a radí jim, co uvařit. Ke gastronomii má velmi pozitivní vztah. V novém díle Souboje na talíře zadá Přemkovi Forejtovi a Honzovi Punčuchářovi úkol. Oba budou muset zhotovit lehký svěží pokrm na principu leča. Jeho základem musí být zelenina, vejce a sýr. Kdo uvaří hůře, bude muset složit a recitovat oslavnou báseň slavné spisovatelce. Souboj na talíři ze Dvora Perlová voda uvede TV Nova již zítra ve 21:40.

„Když se řekne lečo, tak se mi vybaví něco nedobrého. Když jsme byli malí, tak to byla rozvařená zelenina, která neměla skoro žádnou chuť. Moje máma je dobrá kuchařka, ale lečo nebyla její silná stránka,“ prozrazuje Honza Punčochář, který se při přípravě leča vydá italskou cestou. Bude používat cukety, lilky, rajčata, papriky, italskou salsicciu a španělské chorizo.

„Honza to bude mít těžký. Přece jen lečo je hlavně zelenina a s tou já vařím hrozně rád,“ věří si Přemek Forejt, který se rozhodně připravit vlažný letní salát inspirovaný lečem. Aby jeho jídlo bylo afrodiziakální, použije i ústřice.

Oba kuchaři při vaření zjistí, že nemají zeleninu, proto musí odběhnout na zahradu a suroviny nasbírat. Další výprava bude pro vejce. Aby se k nim dostali, bude se Přemek muset převléct za pštrosa…

Kdo bude skládat verše a recitovat a jaká jídla Přemek s Honzou připraví diváci TV Nova uvidí ve 20:40.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *