Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Proměňte svou koupelnu k nepoznání. Sáhněte po trendy černých a bílých doplňcích

Vylepšete si koupelnu podle aktuálních trendů, prim hrají černé a bílé doplňky! Nadčasové a elegantní barvy, které se hodí do každého interiéru. Pozvedněte vzhled vaší koupelny na vyšší úroveň sladěnými doplňky, jako jsou držáky na ručníky, mýdlenky nebo třeba háčky na oblečení. Sáhněte třeba po těch od tesa® v produktových řadách Moon Black a Moon White. Ty navíc disponují unikátní lepicí technologií Power.Kit, díky které je snadno připevníte, aniž byste museli vrtat do zdiva.

Kombinace minimalistického designu, moderních barev, matného povrchu a jednoduché montáže. Přesně tak lze ve zkratce představit produktovou řadu koupelnových doplňků tesa® Moon ve dvou barevných variantách – černé a bílé. Ocení je nejen ti, kteří rádi obměňují interiér domácností, ale i nájemníci a všichni, kdo mají obavy z vrtání v koupelně. „Estetická stránka má při výběru koupelnových doplňků často klíčovou roli. Není se čemu divit, pouhé doplňky dokáží dotvořit koupelnu ku obrazu majitelů a zároveň pozvednou celý interiér na vyšší úroveň. Nesmíme však zapomínat ani na aspekty, jako je instalace a funkčnost výrobků, díky kterým může být náš pobyt v koupelně ještě komfortnější,“ připomíná Jan Dub, marketingový manažer společnosti tesa®.

Technologie a design jdou ruku v ruce
Produktová řada doplňků Moon v černém a bílém provedení vás překvapí nejen svým designem, ale i unikátní lepicí technologií Power.Kit, která je součástí koupelnového příslušenství značky tesa®. Doplňky jednoduše připevníte pomocí lepidla, a navíc se můžete spolehnout, že udrží předpokládanou zátěž a bezpečně přilnou téměř ke všem povrchům – k obkladům, mramoru, sklu, kovu, betonu, dřevu, plastu i kameni. A pokud bude třeba, lze je snadno odstranit či přemístit, a to i po několika letech od nalepení. Jedinečnost a funkčnost této technologie tkví v unikátní kombinaci montážní základny a speciálního lepidla.

Díky snadnému postupu zvládne doplňky upevnit úplně každý:

  1. Nejprve je třeba důkladně očistit povrch, na který se bude koupelnový doplněk připevňovat, a to pomocí čistidla na bázi alkoholu.
  2. Odstraňte krycí papír z montážní základny a připevněte ji na požadované místo.
  3. Lepidlo naneste do většího otvoru v základně do doby, než se objeví v menším otvoru. V tuto chvíli je důležité se základny již nedotýkat.
  4. Nechte vše zaschnout po dobu 12 hodin.
  5. Nakonec připevněte vybraný koupelnový doplněk k základně.

Zdroj a foto: tesa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *