Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zvířata

Přijďte si adoptovat kočičku do Gabriel Loci

Umisťovací výstava koček proběhne tuto neděli (8. října) v Gabriel Loci na pražském Smíchově. Výstava je určena pro návštěvníky, kteří si chtějí odnést domů opuštěné koťátko nebo dospělou kočku. V překrásných prostorách bývalého kláštera jsou vítáni všichni milovníci kočičího života, kteří si chtějí třeba jenom popovídat anebo získat nějaké zajímavé tipy o péči kočiček.

Rajská zahrada bývalého kláštera sv. Gabriela bude otevřena pro koťata, kočičky a hodné lidi, kteří si je chtějí adoptovat. Přímo z výstavy si zájemci mohou odnést kočičku domů, podepíší pouze adopční smlouvu a uhradí poplatek, který se použije na charitativní účely pro další kočky. Na výstavě bude k dispozici charitativní bazárek s rukodělnými výrobky. Výtěžek z prodeje bude použit na veterinární péči a krmivo pro kočky Spolku na ochranu zvířat Dobříšsko, z.s.

Přijďte si užít možná poslední teplejší víkend do areálu Gabriel Loci. Venkovní bar, který bude otevřen po celou dobu trvání akce, nabídne teplé i osvěžující nápoje a lahodné pokrmy. Bývalý klášter sv. Gabriela je unikátní památkou beuronského umění a za poslední roky se stal vyhledávaným kulturním a uměleckých centrem na Praze 5. Kromě divadelních představení, letního kina a festivalů, se zde konají workshopy, lekce jógy, koncerty, výstavy a známí umělci zde natáčejí své hudební klipy. Rozmanité prostory si oblíbili čeští i zahraniční filmaři.

Kdy? 8. října 2023, od 11-17:00 hod

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *