Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Připravte svou pokožku na příchod podzimního počasí a nechte se hýčkat novým Silan Derma & Care*

Za okny to vypadá, že nám léto už pomalu dává sbohem a my se tak musíme začít připravovat na příchod chladnějšího a deštivějšího počasí. Neznamená to však nutně nepříjemnou změnu, i podzim nám může svou barevnou paletou vykouzlit úsměv na tváři. Abyste si ji užili plnými doušky, je potřeba myslet na naši pokožku.

Co má vliv na zdraví pokožky?
Vaší pleti může na podzim nejvíce uškodit počasí. Chladno, vítr nebo třeba časté přechody ze zimy do tepla mohou vaši pokožku vysušit. Na zdraví vaší pokožky ale nemusí mít vliv jen rozmary počasí, kvalitu kůže může ovlivnit také zkracující se doba, po kterou během dne svítí slunce.

Základem péče o vaši pokožku je zdravý životní styl. Úplným základem je pestrá strava a dodržování pitného režimu. Dodávat kůži vláhu je potřeba zvenčí i zevnitř. Ke vnější péči můžete využít hydratační nebo zvlhčující krémy. Dalším důležitým prvkem je také volba oblečení, které může pokožku zbytečně dráždit, myslete proto na vaše oblíbené kousky.

Braňte svou pokožku a nechte se hýčkat
Pokožka může být během podzimu vystavena hned několika faktorům, které ji mohou vysušit nebo poškodit. Jedním z faktorů může být kvalita látek vašeho oděvu. Během praní se prádlo může různě pomačkat a nemusí být příjemné na dotyk. Nenechávejte tak nic náhodě a dopřejte kvalitní péči také vašemu oblečení a nechte se unášet příjemnou vůní, díky nové aviváži Silan Derma & Care.

S novou aviváží Silan bude vaše prádlo neodolatelně hebké a nebude tak dráždit vaši pokožku. Její dermatologicky testované složení je vhodné pro citlivou pokožku, alergiky i miminka. Silan Derma & Care navíc neobsahuje silikony ani barviva a je tak šetrný nejen k pokožce, ale také k vašim tkaninám, které jsou po vyprání příjemné na dotek a rychleji schnou. Přidejte nový Silan do vaší pračky a těšte se z dlouhodobé příjemné vůně a užívejte si neodolatelnou hebkost vašeho prádla.

*Produkt je testován a schválen dermatologickým institutem Derma Test.          

Zdroj a foto: Henkel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *