Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení🎄 Vánoce

Voňavý a čistý domov v předvánočním období – Frosch na vodní kámen, mastnotu, dřevo i skleněné plochy

Vánoce se pomalu blíží. Abychom si všichni mohli vychutnat co nejvíce oněch všude zmiňovaných chvilek pohody a klidu, začněme včas. A to například s úklidem. Je jasné, že do štědrého dne vše nevydrží na sto procent čisté, ale například okna lze zvládnout s předstihem. A pokud zvolíme ty správné pomocníky, pak i docela snadno.

Mytí oken je pravděpodobně jedna z nejméně oblíbených domácích prací. Většinou tato činnost zabere hodně času a je spojená s fyzickou námahou. Pokud však použijete správné vybavení a budete se řídit několika cennými radami, bude to hotové rychleji. Ekologická značka Frosch má pro vás tip v podobě Frosch Bio Spiritus čističe skel. V boji s vodním kamenem pomůže zase čistící levandulová řada jejímž základem je levandulový olej. Ten má vedle příjemné vůně, prokazatelné hygienické účinky. Rovněž čističe z malinové řady úspěšně bojují s vodním kamenem za pomoci malinového octa. Frosch Univerzální octový čistič pak využijete při úklidu celého bytu. Účinně odstraňuje vodní kámen a pohlcuje pachy.

Jedlá soda je pak naprosto univerzální pomocník, který výborně umyje i začouzená skla krbů a kamen. Produkty Frosch spojuje vysoce účinné složení na bázi přírodních látek, ohleduplnost k životnímu prostředí a šetrnost k lidské pokožce. Ingredience jako soda, ocet, citron a další osvědčené suroviny ve vyvážené kombinaci jsou účinné, v přírodě zcela biologicky odbouratelné, a navíc jsou bezpečné pro nás a náš domov. Dalšími ingrediencemi produktů Frosch jsou výtažky z jalovce, borovice, bio alkohol, jemně mletý mramor a další. Tak klidné, čisté a voňavé Vánoce s pomocníky Frosch.

„Čisticí prostředky fungují na principu tak zvaných „povrchově aktivních látek”. Ty jsou zodpovědné za rozpouštění mastnoty a odstranění nečistot během praní prádla či mytí nádobí nebo právě mytí oken,“ uvádí Markéta Terčová, obchodní ředitelka značky Frosch.  „Běžné čističe obvykle obsahují povrchově aktivní látky na bázi ropy. Produkty Frosch, na rozdíl od nich, využívají povrchově aktivní látky pocházející z obnovitelných rostlinný zdrojů, které jsou šetrnější k naší planetě i zdraví. Výrobky jsou účinné, koncentrované a stačí tak přiměřené předepsané dávkování, které jde ruku v ruce se smysluplným nakupováním, protože i to je součástí udržitelného konceptu pro naši planetu a peněženku,“ dodává Markéta Terčová.

Čistěte okna bezstarostně a beze šmouh
Jednoduché tipy, jak udržet vaše okna zářivě čistá
Destilát na čištění skla vám umožní čistit okna beze šmouh v kteroukoli roční dobu. S příjemně vonícím malinovým gelem na nádobí snadno odstraníte nečistoty z okenních rámů a rolet. Teplá voda a alkohol zabraňují rychlému mrazu při čištění a umožňují mít okna třpytící se i v chladném období. Frosch Bio Spiritus čističi skel obsahuje alkohol vyrobený z odpadní slámy a výsledkem jsou zářivě čistá okna beze šmouh. Vedle skvělého pocitu z čistého a uklizeného bytu se můžete radovat i z ohleduplné volby pro naši planetu. A přitom i nádherně voní.

Frosch BIO Spiritus čistič skel 500 ml
Toužíte po dokonale lesklých oknech a zrcadlech bez jediné šmouhy? Pak vyzkoušejte ekologický čistič skel, který vyniká nejen přírodním složením, ale také svými účinky a příjemnou vůní. Jeho složení na bázi bio-alkoholu aktivně rozpouští mastnotu a stará se o zářivou čistotu beze šmouh u téměř všech hladkých povrchů v domácnosti. Doporučená cena je 99,90 Kč.

Frosch Univerzální čistič Levandule 1000 ml
Všestranný levandulový čistič na podlahy a většinu omyvatelných povrchů v domácnosti. Složení obohacené o extrakt z levandule účinně ničí bakterie, pohlcuje nepříjemné pachy a zanechává jemně nasládlou a svěží vůni čistoty po každém použití. Zajistí hygienickou čistotu koupelny i toalety.  Nevhodný na voskované nebo olejované dřevěné plochy. Jeho cena je 79,90 Kč.

Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml
Čistič pro koupelny a toalety s výtažkem z levandule zajišťuje hygienickou čistotu a příjemnou vůni. Díky přírodním aktivním složkám rozpouští nečistoty, je úspěšný v boji s vodním kamenem, zbytky mýdla a skvrnami. Díky extraktu z levandule účinně ničí živnou půdu pro bakterie a zanechává hygienickou čistotu. Cena výrobku je 99,90 Kč

Frosch Univerzální čistič Malina 1 000 ml
Čistí, odvápňuje a zanechává dlouhotrvající lesk v koupelně, v kuchyni nebo na keramických podlahách. Díky receptuře obsahující malinový ocet univerzální čistič odstraňuje usazeniny vodního kamene, nečistoty, skvrny od vody i zbytky mýdla. Zajišťuje dlouhotrvající lesk beze šmouh a zanechává příjemnou vůni po čerstvých malinách. Produkt je po použití zcela biologicky rozložitelný. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty.  Doporučená cena: 79,90 Kč.

Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem 500 ml
Přípravek je opatřen praktickým rozprašovačem. Zbaví Vaši koupelnu usazeného vodního kamene a dalších nečistot díky síle koncentrovaného malinového octa.  Pokud budete mít po ruce tento ekologický čistič vodního kamene, půjde to snadno a rychle. Díky účinnému složení s malinovým octem a přírodními kyselinami rychle odstraní nečistoty i velmi silné usazeniny vodního kamene. Je ideální na čištění umyvadel, sprch, van nebo kachliček. Kromě čistoty se postará i o zářivý lesk a zanechá krásnou vůni čerstvých malin. Doporučená cena: 99,90 Kč.

Frosch Prostředek na mytí nádobí Malina 500 ml
Prostředek s pH neutrálním složením je šetrný k Vašim rukám. Díky koncentrované receptuře odstraňuje i silnou mastnotu a nečistoty. Zanechává čisté a lesklé nádobí s příjemnou vůní. Doporučená cena: 69,90 Kč.

Složení čističe na dřevo Frosch je založeno výhradně na rostlinných složkách včetně přírodní pryskyřice, na rozdíl od běžně používaných syntetických pryskyřic. Přírodní složení čističe však neubírá na jeho účinnosti – poradí si i se skvrnami od červeného vína, kávy nebo pastelky. Kromě čisticích vlastností, dodá Frosch dřevěným povrchům i potřebnou ochranu, jsou tak odolnější proti vodě a nečistotám. Navíc podporuje přirozenou výměnu vláhy mezi ovzduším a dřevěnou plochou, což udržuje povrch vyživený, hydratovaný a pružný, a zabraňuje tak vzniku prasklin a vysušování dřeva. Jakmile se objeví prasklina, pronikají dovnitř nečistoty, a tak vznikají nenapravitelné škody. Čistič lze používat i jako intenzivní ošetření drobných ploch – stačí ho použít v nezředěné formě přímo na místo, které potřebujete ošetřit. Odolné skvrny mizí, drobné škrábance se zacelují. To vše zahaleno do jemné, přírodní vůně.  Doporučená cena výrobku o obsahu 750ml je 109,90 Kč.

Jedlá soda  –  univerzální pomocník
Jedlá soda je nepřekonatelný pomocník, kterého lze použít prakticky na všechny povrchy. Kromě odstraňování i odolných skvrn také pohlcuje zápach a leští. S klidem můžete sodu použít i v blízkosti potravin. Jedlá soda spolehlivě vyčistí i zaschlé usazeniny v troubě a poradí si i s vodním kamenem.  Výborně se hodí na skla krbových kamen. Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou je ideálním pomocníkem. Jde to i bez rukavic a voňavě. Výrobek byl oceněn v letošním roce v soutěži Volba spotřebitelů 2023 ve své kategorii. 500 ml je k dostání za 89,90 Kč.

Zdroj a foto: www.frosch-eko.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *