Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Tvůrci představují klip k filmu Jak přežít svého muže, píseň nazpívala Eva Burešová. Bude to hit!

Ústřední píseň k romantické komedii Jak přežít svého muže, která vzniká podle knižního bestselleru Jany Bernáškové, nazpívala zpěvačka a herečka Eva Burešová. Tvůrci filmu nyní tento song představují a slibují, že to bude hit. Současně s písní je vydán i klip s ukázkami z filmu, který vstupuje do kinodistribuce 9. listopadu. Autorem písně je hudební skladatel David Solař, který stojí například za hitem Lenny a Lenky Filipové Samotní nejsme nic, který se drží už 100 týdnů mezi nejhranějšími skladbami v rádiích. David je mimo jiné také autorem hudby k seriálům Vyprávěj, Kukačky a k filmům Kozí příběh a Fairplay. O samotnou hudební produkci se postarali špičkoví hudebníci v čele s držitelem Grammy Ondřejem Pivcem hrajícím na Hammondovy varhany. 

„Hned když jsem si tuhle písničku poprvé poslechla, zůstala mi v hlavě celý den. Což je důkazem toho, že je dobře napsaná. Působí strašně pozitivně, člověka roztancuje a zároveň si ji hned zapamatuje. Vždycky jsem si přála mít píseň podobného stylu a díky filmu Jak přežít svého muže se mi to podařilo,” usmívá se Eva Burešová.

Komedie s nadsázkou a humorem popisuje mimo jiné i peripetie při hledání lásky. Pokládá si otázku, kolik mužů a žen musíme v životě přežít, než potkáme toho pravého partnera. Eva Burešová přiznává, že jí je toto téma známé. „S tímhle mám i já své bohaté osobní zkušenosti. Takže si myslím, že jsem na nazpívání ústřední písně byla vybrána perfektně. Člověk si někdy musí projít šílenostmi, než najde pravou lásku. A mně se jí najít naštěstí povedlo,” dodává Eva.

Film vypráví příběh mladé herečky Lucie (Jana Bernášková), která se po mateřské dovolené snaží vrátit do práce, ale setkává se s klasickými starostmi svobodných matek a současně se zamotává do bláznivých situací při hledání nové lásky. Hlavní hrdinku na její nelehké životní cestě doprovázejí její extrovertní potrhlé kamarádky (Iva Pazderková, Mahulena Bočanová, Pavla Dostálová) a její zhmotnělý vnitřní hlas Šedivka (Ivana Chýlková), se kterou má velmi komplikovaný vztah.

Ve filmu hrají Jana Bernášková, Ivana Chýlková, Iva Pazderková, Mahulena Bočanová, Pavla Dostálová, Jitka Sedláčková, Roman Zach, Marek Němec, Tomáš Měcháček, Hana Vagnerová, Sára Rychlíková, Václav Vašák, Jordan Haj, Jiří Krampol, Jiří Ployhar a další.

Režie a scénář: Rudolf Merkner, námět: Jana Bernášková, producenti: Zuzana Konrádová, Rudolf Merkner, kamera: Nicolas Bordier, zpěv ústřední písně: Eva Burešová, hudba: David Solař, střih: Petr Pauer, zvuk: Jiří Klenka, kostýmy: Simona  Zemanová, make up: Jana Červenková

Film vstoupí do českých i slovenských kin 9. listopadu, českým distributorem je společnost Falcon, slovenským společnost Bontonfilm. Hlavním partnerem filmu je TV Prima.

Foto: archiv filmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *