Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Mandarin Oriental, Prague představuje „Time is of the Essence“

Mandarin Oriental, Prague přichází s wellness novinkou, díky níž si hosté mohou vybrat libovolnou kombinaci procedur poskytovaných zkušenými terapeuty luxusního Spa. Balíček „Time is of the Essence“, jehož formule vznikla pod rukama týmu hotelu Mandarin Oriental, Prague, hostům dává možnost získat tu nejcennější komoditu, samotný čas, a vybírat si procedury na míru v průběhu celého dne.

Hosté hotelového Spa si teď mohou objednat wellness balíček obsahující 5, 10 nebo 15 hodin, v rámci něhož si dle vlastních preferencí zvolí libovolnou kombinaci procedur za jednu exkluzivní cenu.

Ať už se rozhodnete experimentovat a zvolit kombinaci pro vás dosud neznámých či netradičních procedur, nebo vsadíte na jistotu v podobě tradičnějších či již vyzkoušených ošetření, balíček „Time is of the Essence“ vám dává maximální kontrolu nad svou wellness odyseou, jíž v kouzelných prostorách Spa hotelu Mandarin Oriental, Prague projdete.

„Tímto exkluzivním produktem hostům umožňujeme optimálně využít jednu z nejcennějších komodit, čas, díky němuž se vydají na vlastní cestu za revitalizací těla i mysli,“ říká Simona Brejchová, Spa and Wellness Director, Mandarin Oriental, Prague. „Během ní budou svěřeni do odborných rukou našeho týmu, jehož rozsáhlé zkušenosti jsou zárukou skutečně výjimečných zážitků.“

„Time is of the Essence“ se vztahuje na kompletní nabídku procedur Spa Mandarin Oriental, Prague, s výjimkou pokročilé péče o pleť. Široká škála variabilně kombinovatelných ošetření tak hostům umožní objevit i něco doposud nepoznaného. Návštěva Spa je navíc možná v jakoukoli denní dobu.

Ceny balíčků „Time is of the Essence“ jsou 22 990 Kč za 5 hodin, 43 560 Kč za 10 hodin a 58 080 Kč za 15 hodin luxusních wellness procedur. Platnost balíčků je vždy 6 měsíců od nákupu.

Spa Mandarin Oriental, Prague sídlí v bývalé renesanční kapli a disponuje třemi masážními apartmány, v nichž na hosty čekají jedinečné smyslové zážitky. Hotelové Spa, které nabízí exkluzivní procedury kombinující východní a západní vlivy i na míru vytvořená ošetření dle přání a potřeb jednotlivých klientů, je tichou oázou uprostřed magické Malé Strany.

Zdroj a foto: Mandarin Oriental, Prague

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *