Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Supervíkend Strašnického divadla: Sobotní komedie za pětistovku pro dva a nedělní swing, pro seniory za padesátikorunu

Jeden den a hned dvě skvělé komedie, a ještě za polovinu! Sobota 14. října 2023 bude ve Strašnickém divadle patřit hned dvěma skvělým kouskům. Odpoledne to bude česká hra Presidenti, večer francouzská komedie Stará láska nerezaví. Obě nabídnou skvělou zábavu, známé tváře a výhodnou cenu – dvě vstupenky za 500 Kč. Neděle je pak určena milovníkům swingu, především seniorům, kteří mají vstupné jen za padesátikorunu.

Víkend plný kultury začíná v sobotu odpoledne, kdy na diváky čeká původní česká komedie Presidenti, která je novinkou letošního roku. Od březnové premiéry se s úspěchem hraje po celé republice a nabízí neúprosný pohled do zákulisí politiky, samozřejmě kdy jindy, než před prezidentskými volbami. Jako premiér se představí Petr Vondráček, v roli místopředsedy uvidíte známého divadelního barda Zdeňka Žáka. Další místopředsedkyni si zahraje Michaela Dolinová a jednou z poslankyní je i Šárka Vaňková, zpěvačka, která hraje svou první činoherní roli. Presidenti ve Strašnickém divadle začínají v 15 hodin.

Večer pak bude patřit další skvělé komedii, tentokrát z pera vynikající francouzského dramatika Marca Camolettiho. Ve hře Stará láska nerezaví se vše točí kolem rozvádějícího se páru, advokáta a zubařky, kteří stále obývají společný byt a i když oba mají mladší protějšky, ukáže se, že na minulé city se nezapomíná a žárlivost začíná pracovat na plné obrátky. V hlavních rolích uvidíte Zuzanu Velichovou, Martina Sochora, Mirka Šimůnka, Felixe Slováčka jr. a Lucku Vojtovou. Začátek je plánován na 19.30 hod.

Nedělní odpoledne bude patřit swingovému koncertu s pěveckým sborem VOX nymburgensis pod taktovkou známého sbormistra MgA. Jana Mikuška  s živým orchestrem. Zazní známé hity jako Slunečnice, Chlupatý kaktus, Svítá, Singin‘ in the Rain a další. Zhruba devadesát minut skvělé muziky. Pro seniory navíc Praha deset připravila zvýhodněné vstupné, jen za 50 Kč (ostatní za 250 Kč). Swingové odpoledne začíná v 15 hodin.

Vstupenky jsou k dostání na stránkách www.strasnicke-divadlo.cz, rezervovat je můžete i na mailu ala.sebkova@adverte.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *