Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Vyhrajte střešní okna VELUX v hodnotě až sto tisíc korun

Od poloviny října do poloviny listopadu bude každý týden společnost VELUX losovat tři výherce střešních oken VELUX. Každý z výherců může získat až 10 střešních oken vč. montážních doplňků v celkové hodnotě do 100 tisíc korun. Předpokladem pro účast v losování je pouhá registrace na  www.velux.cz/soutez a produktová specifikace nových střešních oken. Nabídku vám zpracuje partnerská montážní firma, kterou vám VELUX může doporučit. Chcete okno nejen vyměnit, ale rovnou vpustit do podkroví více světla a počet střešních oken navýšit? Žádný problém, případná výhra vám pokryje všechny vyspecifikované produkty až do výše sto tisíc korun. 

Protože zima už je za okny, je výměna vysloužilých střešních oken rozumný nápad, zvlášť když ceny energií se rozumně nechovají. Z výpočtů odborníků vyplývá, že výměnou starých střešních oken za ta moderní s trojsklem lze snížit úniky tepla až o polovinu.

Nová střešní okna VELUX generují pasivní solární zisky
Nová střešní okna VELUX mají výrazně lepší izolační vlastnosti, zásluhu na tom má jejich inovativní konstrukce a použití vysoce kvalitních materiálů. Příkladem mohou být střešní okna VELUX Standard Plus GLL/GLU s hodnotou součinitele prostupu tepla U= 1,0 W/m2K (při zapuštěné montáži dokonce jen Uw = 0,94 W/m2K) a se schopností generovat pasivní solární zisky, tedy „vytápět zdarma“ a zlepšovat tak energetickou bilanci domu. Pozitivním efektem trojskla s tabulemi v různých tloušťkách je vedle tepelné izolace také redukce hluku zvenčí, účinnou absorpci hluku při různých frekvencích vyjadřuje hodnota zvukového útlumu Rw = 35 dB. Lepší zvuková izolace se projeví i snížením hluku z dopadajících kapek deště. V neposlední řadě je třeba zmínit snadnou údržbu, protože vnější sklo je opatřené samočistící vrstvou. Při dešti kapky vytvoří jednolitou vrstvu a ze skla stečou nejen samy, ale vezmou s sebou i nečistoty.

Vybírat můžete celodřevěná okna nebo bílé bezúdržbové provedení, jehož dřevěný rám je chráněn vodotěsnou polyuretanovou vrstvou. Takové okno už nikdy nebude potřeba přebrušovat ani lakovat, na rozdíl od starých původních oken. Nová střešní okna VELUX můžete pořídit jako dálkově ovládaná a o efektivní větrání se může postarat inteligentní technologie (VELUX ACTIVE with NETATMO), která sama zajistí otvírání oken nebo zastínění.

Výměna střešního okna je snadná a rychlá
Výměny střešního okna se netřeba obávat, na rozdíl od výměny fasádního okna se na střeše nezasahuje do zděné konstrukce, takže jde o rychlou a čistou, bezprašnou práci. Pokud má nové okno stejnou velikost jako původní a není potřeba zasahovat do interiérového ostění, zkušený řemeslník práci zvládne za dvě až tři hodiny. Výměna může odstranit i tepelné mosty v konstrukci střechy kolem okna a s nimi i riziko vzniku plísní. Při zásahu do ostění a s použitím prefabrikovaného ostění VELUX může výměna trvat přibližně 4 až 5 hodin.

Od úvah k faktické realizaci výměny vás může popostrčit právě atraktivní losování, díky kterému můžete vyhrát nová střešní okna VELUX. Soutěž startuje 10. října, více se dozvíte v podmínkách na http://www.velux.cz/soutez. Na tomto odkazu stačí vyplnit formulář a projevit zájem o výměnu střešního okna. Pokud potřebujete odbornou pomoc, společnost VELUX vás zkontaktuje s proškolenou montážní firmou, která vám vhodné produkty vyspecifikuje. Losování bude probíhat vždy v pondělí, šest týdnů po sobě od 16. října do 20. listopadu.

Zdroj a foto: www.velux.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *