Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

HERBADENT otevřel na veletrhu Pragodent unikátní stánek. Můžete degustovat zubní pasty nebo ústní vody, vyzkoušet nové zubní tablety nebo testovat a porovnávat zubní a mezizubní kartáčky

Návštěvníky odborného veletrhu Pragodent čeká jedinečný zážitek u expozice značky HERBADENT: veškerý její sortiment si mohou vyzkoušet ve speciálně vybaveném „TEST CENTRU“, tedy stánku i se zrcátky a umyvadly. Mezi novinkami představí HERBADENT například nový mezizubní gel, nový typ mezizubního kartáčku s pružným párátkem, ústní vodu bez fluoridů nebo nové posilující zubní tablety.

Novou službu a nový sortiment může každý zájemce vyzkoušet už teď i mimo areál letenského výstaviště, a to v OC Westfield Chodov, kde HERBADENT instaloval svůj první automat na „první pomoc“ pro péči o zdravou a svěží dutinu ústní.

HERBADENT představí na odborné akci v PVA Expo Praha koncept, který měl úspěch již na letošním odborném veletrhu IDS v německém Kolíně nad Rýnem. U stánku představujícího kompletní sortiment značky HERBADENT a vybaveného i umyvadly si může odborná veřejnost pohodlně vyzkoušet a porovnat veškeré produkty HERBADENT a otestovat jejich vlastnosti na vlastní kůži. „Sám nemám rád kupování zajíce v pytli, proto chceme dát návštěvníkům šanci výrobek vyzkoušet a porovnat s ostatními, aby si na základě toho vybrali ten, který jim nejvíce vyhovuje. Reakce na naše produkty a jejich testování na veletrhu IDS byly skvělé a na základě zpětné vazby jsme se rozhodli stejný koncept představit i v Praze,“ vysvětluje stomatolog Pavel Smažík, majitel společnosti HERBAI, pod kterou spadají kromě značky HERBADENT také výrobky Dr. Svatek a Herbaspa.

Na 29. ročníku výstavy Pragodent v pražských Letňanech se představuje aktuální kompletní nabídka českého i světového dentálního trhu. Prezentace značky HERBADENT proběhne na 80 m2, tedy v jedné z největších expozic. K prohlédnutí i otestování tu budou její Správné kartáčky, zubní pasty a ústní vody, nové mezizubní kartáčky (i elektrický mezizubní kartáček) a mezizubní gel, ale i základní roztok na dásně a afty v několika variantách. A samozřejmě i novinky, včetně ekologických zubních tablet. Všechny dentální přípravky značky HERBADENT mají za sebou dlouhou historii, neboť vycházejí z osvědčeného receptu ze sedmi bylin, který vymyslel už před 60 lety doktor Karmazín. „HERBADENT je jediný český výrobce kompletního sortimentu péče pro zdravá ústa a naše výrobky jsou čistě přírodní a hlavně účinné. Vycházejí z jedinečné a patentované receptury ze sedmi bylin. Účinnost proti potížím v dutině ústní ověřily už tři generace Čechů a potvrzují ji i stomatologičtí odborníci, zubaři a dentální hygienistky. Díky kombinaci tradice a inovace nám trvale roste počet zákazníků nejen v Česku, ale po úspěchu na IDS i v zahraničí,“ říká Pavel Smažík.

Novinky HERBADENT na veletrhu Pragodent 2023
Značka sází na lety prověřený bylinný extrakt, ale zároveň neustále přichází s novými produkty, které péči o zuby a dásně posouvají dál. Mezi novinkami tak na veletrhu Pragodent představí inovativní mezizubní gel, který výrazným způsobem zjednodušuje mezizubní čištění a zvyšuje jeho účinek. Kartáček se díky gelu snáze zavádí, gel působí proti krvácení a zánětu a navíc obsahuje i fluoridy, takže posiluje zubní sklovinu v mezizubním prostoru.

Mnoho lidí mezizubní kartáčky používá místo párátka a tím si je zbytečně ničí. HERBADENT proto vyvinul nové mezizubní kartáčky HERO. Ty mají z jedné strany flexibilní párátko, které mohou lidé využít tak, jak jsou běžně zvyklí, a z druhé strany najdou samotný kartáček v jedné ze tří velikostí.

Další novinkou je ústní voda HERBADENT HOMEO, která neobsahuje fluor ani mentol, takže je vhodná i pro pacienty s homeopatickou léčbou nebo pro alergiky.

Jemnou a přírodní ústní vodu nově HERBADENT vyrábí i pro děti pod názvem HERBADENT Junior.

Nejzajímavější inovací jsou ale asi Zubní tablety REMIN. Herbadentu se podařilo přírodní látky ze své nové zubní pasty REMIN transformovat do suchého stavu a tableta tak funguje jako dávka zubní pasty. Stačí ji rozkousat a vyčistit si zuby, tak jak je člověk zvyklý. Bonusem je nižší váha, méně plastového obalu, a tedy pozitivní dopad na životní prostředí.

Automat HERBADENT jako „zubní pohotovost“
Jeden z posledních inovativních počinů značky HERBADENT najdou zákazníci už nyní v pražském obchodním centru Westfield Chodov, kde se nachází zelený automat přezdívaný „zubní pohotovost“. „Jde o první pomoc pro všechny, kdo potřebují rychle zasáhnout proti bolavým zaníceným dásním, aftům nebo škrábání v krku, a hodit se bude i v případě, když se potřebujete rychle postarat o své zuby a svěží dech před důležitou schůzkou,“ vysvětluje Pavel Smažík a zároveň dodává, že pokud se automat na pražském Chodově osvědčí, rozmístí se další na ostatních místech v republice tak, aby se důležitost ústní hygieny připomínala co nejširšímu počtu obyvatel.

Zdroj a foto: Herbadent

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *