Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Aquapalace Praha se umístil na 10. místě ve světovém hodnocení WATER PARKS WORLDWIDE

Aquapalace Praha má za sebou rekordní letní sezónu, během které komplex přivítal více jak 300 000 návštěvníků. Tento bezkonkurenční úspěch byl obrazně korunován převzetím ceny Czech Superbrands 2023, jehož slavnostní předávání se uskutečnilo v rámci galavečeru Tribute Event 2023.

Dalším velmi prestižním titulem, kterým se může Aquapalace Praha pochlubit, je 10. místo ve světovém hodnocení WATER PARKS WORLDWIDE, a dokonce 3. místo v evropském hodnocení WATER PARKS EUROPE. Jde o žebříček za rok 2022, aktuálně vydaný odborným evropským časopisem Kirmes & Park Revue International, podle kterého byly výsledky v po-covidové Evropě pozoruhodné a některé aquaparky, včetně Aquapalace Praha, vystoupaly na Olymp nejnavštěvovanějších aquaparků světa!

„Získání ocenění a umístění ve světových žebříčcích zvyšují naši prestiž.  Současně i překonání těžkého období v souvislosti s omezeními v rámci COVID-19 nás vybízí k realizaci dalších novinek pro klienty a zdokonalování služeb v Aquapalace Praha,“ hodnotí mimořádné uznání Vladana Horáková, generální ředitelka Aquapalace Praha.

„Velice si vážíme všech ocenění, které nás utvrzují, že naše úsilí nese kýžený efekt, a především přináší radost a plní očekávání našich návštěvníků,“ dodává Vladana Horáková.

Za tímto úspěchem a oblíbeností aquaparku zcela jistě stojí neustálé vylepšování servisu zákazníkům a realizace inovací, jakými byly například možnost zažít virtuální realitu na tobogánu, rozvoj největšího Saunového světa v ČR s letos novou unikátní ZEN saunou, jedinečný Puzzle restaurant, nové příběhy v Laser show na vodní clonu či podvodní hudba v bazénech. Neméně důležitými projekty byly realizace privátních odpočinkových míst pro klienty, vybudování nového brouzdaliště pro nejmenší a další projekty.

To, že Aquapalace Praha je prestižní uznávaná značka a že společnost pod vedením Vladany Horákové slaví úspěchy, bylo již v minulosti potvrzeno také ziskem několika dalších významných ocenění, např.  Nejdůvěryhodnější značka roku 2020. Navíc se každoročně Aquapalace Praha umisťuje v žebříčku TOP 5 nejnavštěvovanějších míst ČR, hned za Pražským hradem nebo lanovkou na Petřín.

Zdroj a foto: Aquapalace Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *