Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení🎄 Vánoce

Vánoce, Vánoce přicházejí… a s trochou kreativity a nářadím PARKSIDE si je uděláte ještě honosnější

Venku se ochlazuje a svátky se postupně ohlašují. Abyste se doma naladili na nejkrásnější období roku, nesmí samozřejmě chybět vhodná výzdoba. S univerzálními a spolehlivými nástroji značky PARKSIDE pro kutily můžete sváteční nápady realizovat snadno a rychle sami.

Vánoční znovuožití: Dekorativní polička na sáňky
I opotřebované sáňky lze s pomocí nářadí PARKSIDE a několika jednoduchých kroků proměnit v zimní poutač na oči. V závislosti na vašich preferencích lze sáňky nejprve obrousit až do nejmenšího detailu pomocí multifunkční brusky PARKSIDE 3 v 1 PMFS 200 C3 a poté je znovu natřít. Ti, kteří mají rádi rustikální provedení, se mohou rovnou pustit do práce. Sáňky je třeba postavit na hranu, aby bylo možné přesně změřit plochu mezi skluznicemi a sedákem. Na základě těchto měření se kompaktní 12V akumulátorovou ruční okružní pilou PHKSA 12 B3 nařežou malé dřevěné desky, které později poslouží jako police. Aby se nic nekývalo a police na sáňkách každoročně poskytovaly slavnostní chvíle, je nakonec potřeba je připevnit přímo na sáňky pomocí několika šroubů a akumulátorového vrtacího šroubováku PARKSIDE 20 V PABS 20-Li E6.

Slavnostní třpyt: Elegantní domečky na svíčky
Správné osvětlení vnese do každého domova útulnou atmosféru. Platí zde pravidlo: čím větší fantazie s nápady, tím lepší výsledek. Koneckonců i pomocí jednoduché svíčky nebo světelného řetězu si můžete udělat pohodlí po celý advent. S praktickými pomůckami od PARKSIDE postavíte světelnou vánoční osadu během chvilky.

K výrobě dřevěných domečků je zapotřebí neošetřené rámové dřevo, které se nařeže na požadovanou délku pomocí kapovací a pokosové pily PARKSIDE PZKS 2000. Díky nastavení sklonu a laseru pro zvýšení přesnosti řezání lze nastavit pokos pod úhlem 45 stupňů. Pro uchycení používaných kuželových svíček jsou předem vyvrtány otvory pro měděné trubky. K přímému vrtání je vhodná výškově nastavitelná stolní vrtačka PARKSIDE PTBM 400 s odpovídajícími Forstnerovými vrtáky PSB 3 A1. Hrubé povrchy a ostré hrany lze vyhladit praktickou akumulátorovou 20V excentrickou bruskou PARKSIDE PAEXS 20-Li B2.

Dárky, které zrychlí tep nejednoho kutilského srdce
Ať už jste vánoční minimalisté, nebo profesionálové ve zdobení, kreativní kutilské projekty vám udělají radost a naplní předvánoční volné chvilky. Obzvláště vlastnoručně vyrobené dárky dokážou potěšit díky osobnímu přístupu. Co tedy může být přirozenějšího než podělit se o svou vášeň pro kutilství se svými blízkými? Vrtačka, akumulátorová pila nebo jiné praktické nářadí od PARKSIDE pod vánočním stromečkem jsou nejen obohacením každé dílny, ale také inspirací pro společná kutilská dobrodružství během vánočních svátků.

Zdroj a foto: PARKSIDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *