Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Janek Ledecký vydává nový singl Nedotýkejte se andělů – titulní píseň z chystané komedie!

Janek Ledecký, zpěvák, skladatel a autor několika muzikálů, které se proslavily nejen u nás, ale i v mnoha zemích světa, dnes vydává nový singl Nedotýkejte se andělů. Píseň je zároveň ústřední skladbou hudební komedie Zapomeňte na Shakespeara!, jehož premiéra proběhne 28. října v Divadle Hybernia. 

„Zapomeňte na Shakespeara! je muzikál o lidech, co propadli divadlu. Když jsem se pustil do skládání muziky, věděl jsem, že ta ústřední písnička musí být o křehkosti a zranitelnosti umělecké duše. A jako první mě napadl slogan Nedotýkejte se andělů. A už od května jsem tuhle věc zařadil do repertoáru svého letního Open-Air turné, abych ji otestoval. Za skoro čtyřicet let mé kariéry se mi nestalo, aby písničku, která nezazněla v rádiu, v televizi a nebyla zveřejněná ani na sítích, se mnou od druhého refrénu zpívali všichni. Takže: Nedotýkejte se andělů na zem padlých!“ říká k singlu Janek Ledecký, který napsal hudbu i text písně, jak je u něj zvykem, sám.

Hudební komedii Zapomeňte na Shakespeara! Ledecký nejen napsal, ale zároveň ji také režíruje. Zúročil v ní veškeré skvělé zkušenosti, které nabyl svými předchozími, velmi úspěšnými muzikály Hamlet, Galileo a Iago.

Singl Nedotýkejte se andělů na digitálních službách: https://wmcz.lnk.to/JanekLedecky

Zdroj a foto: https://icemusic-ledecky.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *