Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Deaf Heart vypouští druhý singl k filmu, který neexistuje

Kapela Deaf Heart vydala nový singl 20 YRS., který svým vizuálním ztvárněním pod taktovkou režiséra Richarda Stieblera, navazuje na předchozí videoklip YES / NO. Song reprezentuje tvrdší stránku Deaf Heart a je k dispozici na všech streamovacích platformách i kanále YouTube.

Zpěvák Thomas Lichtag a kytarista Michael Vácha se opět postarali o jeden z tvrdších songů této formace a přichází s vlastní retrospektivou 20 YRS. „Je o tom, jak jsme posledních 20 let svědky, že jsou všichni v okolí vláčený i poháněný závislostmi, ať už k hudbě, holkám, kariéře nebo látkách všeho druhu – you name it,” přibližuje text písně Thomas.

Hudební produkce vznikla ve vlastním studiu The Sober Twins. O mix se postaral hudebník a producent Filip Vlček, master pak skupina svěřila studiu Fluid Mastering London.

„S Richardem jsme natočili takovej double-klip, kterej dává smysl až s tímhle prequelem. A kdyby to smysl nedávalo, přidali jsme naprosto přesný titulky,” říká kytarista Michael Vácha.

Foto: archiv kapely

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *