Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Bez lítosti: Vrah se sekerovým syndromem!

Už dnes se diváci Prima COOL mohou těšit na další epizodu dokumentární série Bez lítosti. Tento ojedinělý projekt přiblíží divákům, jaký je život za mřížemi, a ukáže tamní život těch nejhorších, tedy na doživotí odsouzených vrahů.

V nápravných zařízeních v Česku pobývá více než 22 tisíc lidí, 49 z nich si odpykává doživotní trest za obzvlášť závažné zločiny. Projekt Bez lítosti představí osm takových jedinců, jejichž činy se dostaly do popředí zájmu médií. V dokumentární sérii diváci uvidí například případ Tomáše Víta – nejmladšího doživotně odsouzeného vraha, anebo Juraje Kučeráka – vraha se sekerovým syndromem. Tento díl diváci mohou sledovat právě dnes.

Narodil se v romské osadě na východním Slovensku. Jeho rodiče se o něj nestarali, matka utekla a otec skončil v blázinci. Pak se o něj starala babička, která výchovu ale nakonec nezvládala, a nechala proto Juraje odvézt do dětského domova. Tam se potkával i znovu rozcházel se svými sourozenci. Miloval svého bratra, ale když ho dali do jiného domova, už ho nikdy neviděl. V osmnácti letech vyrazil Juraj do Karviné, kde žila část jeho rodiny. Byl živ ze sociálních dávek, bydlel u strýce, jehož jednou napadl sekerou a šel za to do vězení. Po propuštění napadl také svou patnáctiletou vzdálenou příbuznou, se kterou údajně chodil. Pak se v opilosti pohádal se strýcem a ubil ho sekerou. Tělo schoval ve sklepě a měsíc tam takto žil. Když pak zavraždil známého kvůli penězům, opět sekerou, byl záhy dopaden. Dostal doživotí.

Bez lítosti už dnes od 21.30 na Prima COOL.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *