Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CestováníDěti

Cestování s dětmi FEST ohlašuje další nezapomenutelný den s cestovatelskou tematikou pro celou rodinu

Cestování s dětmi FEST, festival, který který v letošním dubnu při své premiéře oslnil plný sál návštěvníků, má potěšení oznámit druhé pokračování tohoto úspěšného rodinného zážitku. Festival spojuje cestování a dobrodružství pro celé rodiny a nabízí nekonečnou inspiraci pro ty, kteří chtějí svět objevovat společně s dětmi.

Druhý ročník Cestování s dětmi FEST se koná již 25. listopadu 2023 a přináší návštěvníkům opětovnou šanci zažít den plný nápadů, plánování a inspirace. Akce navazuje na první ročník, který se konal v dubnu a byl rychle vyprodán.

O co jde?
Cestování s dětmi FEST je celodenní akce pro všechny rodiče, které láká cestování s dětmi, potřebují dodat kuráž nebo se dozvědět něco více od zkušených cestovatelských rodin. Na festivalu vystoupí 8 cestovatelských rodin, které znáte díky dobrodružstvím a cestovatelským příběhům, které sdílí na sociálních sítích. Tři z nich se v poledne setkají v diskuzním panelu a odpoví na dotazy publika.

Nejenom dospělí dostanou příležitost prozkoumat svět. Pro děti bude připraven bohatý doprovodný program se 6 bloky, který zahrnuje interaktivní hry, workshopy, a další aktivity, které jim pomohou objevovat svět kolem sebe.

Na koho se těšit?
Pozvání organizátorů přijalo 8 vystupujících (viz program níže). Mezi nimi například Matouš Vinš z Travel bible, Zuzana Rambousková, která ve skupině Active moms & kids pořádá pro maminky s dětmi společné akce v Česku i zahraničí, nebo Sylva Vojtíšková, jejíž skupina blogu Rodina cestuje čítá přes 70 tisíc členů.

Přednášející Téma
9:00 Obyčejná máma S vozíkem až na kraj světa
10:00 Rodina cestuje Magická Arménie s dětmi
11:00 Travel bible Jak na cestách s dětmi ušetřit a naplno si je užít
12:00 Active moms & kids Když se bojíš sama, můžeš se přidat
13:00 Diskuzní panel Odpovědi na vaše otázky
14:00 Lenka Richterová Zdravotní rizika při cestování s dětmi v exotice
15:00 Kaše Krupicová Velký roadtrip Skotskem – v kulichu a holinách
16:00 Cestujeme po Peru Cestování po Peru s dětmi
17:00 Klub minituristů S dětmi na těžko (nejen) českou krajinou

Jak se zúčastnit?

Pro více informací a nákup vstupenek navštivte web www.cestovanisdetmifest.cz. Vstupenky jsou již k dispozici a doporučujeme si je zajistit co nejdříve, neboť zájem o událost je opět velký.

Cestování s dětmi FEST v kostce:
Co: Cestování s dětmi FEST (2. ročník)
Kdy: 25. 11. 2023 (9:00 – 18:00)
Kde: KC Unitaria, Anenská 5, Praha 1

Zdroj a foto: www.cestovanisdetmifest.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *