Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Případy Josefa Klímy – Všechno bylo jinak! Známe skutečného vraha z legendárního případu Studna známého z Majora Zemana

Pamatujete si na legendární případ Studna, který v televizním seriálu řešil Major Zeman? A víte, že v realitě bylo nejspíš všechno jinak? Detaily ve své reportáži prozradí reportér a badatel Jaroslav Mareš. A Josef Klíma si posvítí na další podvodníky. Podzim je aktuálně v plném proudu a taková zimní zahrada ho může značně zpříjemnit. Ne ovšem ve chvíli, kdy jste za její realizaci zaplatili a už na ni dlouhé měsíce či roky čekáte. Přesně to se stalo zákazníkům firmy Al Garde, kteří dost možná přišli o desítky či stovky tisíc korun. Případy Jsoefa Klímy začínají už ve středu ve 22.50 na Primě.

Otec byl toho dne poněkud neklidný… Věta, kterou si mnozí z nás dobře vybavují, stejně jako děsivé pohyby starce se sekyrou, hořící dům i dvě mrtvoly a jednoho zraněného. Na obrazovkách za vše mohl otec, kterému se nakonec ve studni postavil syn a zachránil se. Jenže jak to bylo ve skutečnosti s vraždou ve Vonoklasech? Notoricky známý případ, který se proslavil i díky televiznímu Majoru Zemanovi, se skutečně stal. S vysokou pravděpodobností ovšem úplně jinak. Posvítil si na něj Jaroslav Mareš, který se dokonce nechal hodit do studny a zatížit panákem o váze dospělého muže. Nechal se také topit v bazénu za asistence potápěčů a všechny informace k případu diskutoval s psychiatričkou, forenzním biomechanikem i příbuznými obětí. Jak to bylo doopravdy?

Místo útulných zimních zahrad jim zbyl jen vítr, který provětral jejich peněženky
Desítky lidí se těšily na nové zimní zahrady, které dokážou prodloužit příjemné chvíle v blízkosti přírody. Narazily ovšem na firmu, která nedodržela své závazky a dlouhodobě pouze inkasovala vysoké zálohy. Peníze chtěla hned, realizace se ale stále oddalovala, jak v Případech Josefa Klímy potvrdilo hned několik poškozených. Recenze i realizace firmy přitom zprvu byly dobré a nic nenasvědčovalo tomu, že zákazníci neobdrží to, za co zaplatili. Později se ale vše začalo hroutit, čehož si všimli i zaměstnanci společnosti. Proč se firma dostala do potíží? A mají díky nové společnosti, která odkoupila pohledávky Al Garde, zákazníci šanci na dokončení svých zahrad?

Případy Josefa Klímy začínají ve středu ve 22.50 na Primě a v sobotu ve 21.30 na CNN Prima NEWS.

Zdroj a foto: TV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *