Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Victoria´s Secret představuje novou svěží, osobitou a květinovou vůni Bare Rose

Oblíbená značka spodního prádla přináší novou vůni, která má jednu tajnou a zároveň dokonalou ingredienci: vás! Originální směs pižma se svěžím květinovým nádechem a hřejivou dřevitou složkou přináší všem fanouškům Victoria´s Secret dokonalé opojení, která je originální směsí pižma se svěžím květinovým nádechem a hřejivou dřevitou složkou.

RODINA VŮNÍ: hřejivé květinové
NÓTY: Slupka hrušky • Růže stolistá • Čisté dřeviny

PŘÍBĚH
Opravdová, autentická, osobitá. Tato svěží, květinová vůně má jednu tajnou ingredienci: Vás!

Vůně Bare Rose Eau De Parfum zahaluje svůj základ květinovým hávem. Originální směs pižma se prolne s chemickou stopou vašeho těla pro jedinečný olfaktorický dojem. Texturovaná vůně se otevírá křupavou svěžestí hruškové slupky. V srdci vůně rozvíjí jemná růže stolistá působivou, sametovou stopu, která je živoucí a zároveň i hravá. Prolíná se s nečekanou směsicí surového dřeva a je zakončena krémovitou hřejivostí cedru a exkluzivní esence Dreamwood®, kterou vyrábí laboratoř Firmenich a je inspirována ikonickým santalovým dřevem z Mysore (Dreamwood® je registrovanou značkou společnosti Firmenich S.A). Tato vůně se stane vaší součástí.

KOMENTÁŘ PARFUMÉRA
„Chtěli jsme, aby se tato vůně stala rozšířením specifické olfaktorické stopy každého z nás. Je jako druhá kůže s texturou růže. Je skutečně půvabná.“ — Frank Voelkl, hlavní parfumér

INGREDIENCE ZBLÍZKA
Hrušková slupka: Orosená slupka tohoto plodu přináší svěží a jiskrnou vůni.
Růže stolistá: Je jemná a působivá zároveň. Pěstuje se na jihu Francie a patří mezi jednu z nejvíce oceňovaných variet růže.
Surové dřevo: Moderní směs cedru a esence Dreamwood® propůjčuje vůni jedinečnou hřejivost.

NOVÁ KOLEKCE BARE ROSE ZAHRNUJE:
V nové kolekci Bare Rose můžete vybírat hned z několik variant této příjemné vůně. Základem je květinová parfémovaná voda, která je v dostání v klasické verzi i v kuličce, kde je vůně nejvíce koncentrovaná a ve své nejčistší verzi. Další variantou je parfémovaná mlha, která zastává jemnější podobu ve formě mlhy. Vznáěšejte se v oblacích lehké mlhy s osvěžujícím nádechem vůně. Mlha je k dispozici i v miniverzi o objemu 75 ml.

PARFÉMOVÉ MLÉKO, 800 Kč/250 ml  – rychle se vstřebávající a vyživující hedvábně jemné tělové mléko dodává pokožce dokonalou vůni. Pro dlouhotrvající zážitek z vůně mléko zkombinujte s odpovídající parfémovou vodou nebo jemnou parfémovou mlhou.

EXFOLIAČNÍ TĚLOVÝ PEELING, 800 Kč/250 ml  – osvěžující složení tohoto tělového peelingu s cukrem a bambuckým máslem šetrně čistí pleť a odhaluje tak její přirozený půvab. Svěží a květinová vůně Bare Rose kombinuje živé okvětní lístky a hřejivé dřeviny s patentovanou směsí vůní, která odhaluje vaši jedinečnost.

Nové vůně a beauty produkty z kolekce Bare Rose jsou v prodeji od 10. října 2023 v obchodě Victoria´s Secret v obchodním centru Westfield Chodov  a online na victoriassecret.cz.

Zdroj a foto: Victoria´s Secret

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *