Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Vodík v pražských Lázních Fénix

Ředitelka Lázní Fénix, Marta Šuba, nedávno představila novinky, nové procedury a novou spolupráci.  První vodíkové lázně, první vodíkové procedury! Molekulární vodík je palivo našeho života  – i jedna sklenka denně vám změní život, říká dr. farmacie Jitka Hořejšová, anti-aging specialista, která  vodík používá sama i ve své ordinaci již 7 let a s Martou Šubou v Lázních Fénix spolupracuje!

Slavnostní zahájení Vodíkových lázní proběhlo v komorním duchu, ale mezi vzácnými hosty jste mohli vidět herečky Simonu Praskovou, Janu Vaculíkovou. Nechyběl ani knižní nakladatel a muzikant Jindřich Kraus, který je životní partner výtvarnice a ambasadorky Lázní Fénix, Alexandry Hejlové. To, že se akce nesla v komorním stylu, byl záměr paní ředitelky, která všem přítomným umožnila vyzkoušet si některou z procedur, které lázně nabízí a vyzkoušet si tak ozdravné procedury jako například masáž, infrasaunu i lymfodrenáž .

A jaké vodíkové procedury nabízí Lázně Fénix?

  • Masáž celého těla s molekulárním vodíkem, částečné koupele nohou nebo rukou.
  • Inhalaci vodíku – doporučujeme na postcovidové únavy, ale i astmatikům a alergikům
  • Pitnou kúru vody s molekulárním vodíkem  – za 20 minut  po napití vody s molekulárním vodíkem se vám dostane do všech důležitých orgánů  – srdce, mozku, plic a jater!
  • Používáme patentované generátory produkující molekulární vodík nejvyšší kvality a dále vodíkové kapsle a vodíkové mýdlo.

Ambulantní Lázně Fénix
Mezibranská 1367/21, 110 00 Praha 1
+420 774 027 580
+420 737 897 345
laznefenix@gmail.com

Foto: Jana Tesaříková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *