Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Kapely The Silver Spoons a Deaf Heart se znovu spojují, tentokrát představují společnou píseň That Girl

Po úspěšné společné tour v roce 2021 se skupiny The Silver Spoons a Deaf Heart znovu propojují a přichází s neobvyklým společným počinem. Featuringy mezi jednotlivými hudebníky jsou na scéně běžné, ale feat mezi kapelami je pro českou scénu stejně neotřelý jako jsou obě formace. Novinku doprovází videoklip, který režíroval Richard Stiebler. THAT GIRL vyšla v distribuci Wisemusic na všech digitálních platformách 27. října 2023.

Hudebně je píseň THAT GIRL výstupem z komfortní zóny pro obě uskupení, jelikož nezní jako styl ani jedné kapely a je plnou kombinací melodičnosti The Silver Spoons a rockové temnoty Deaf Heart. Pánský duet řeší vztah s toxickou dívkou z mužského pohledu a je zjevné, že obě strany sdílí podobné zkušenosti a navzájem se ve svém vnímání ujišťují. „Do skladby jsme přenesli myšlenku toho, jak je občas komunikace mezi holkama a klukama těžká. Speciálně ve světě, kde je úplně běžná věc někoho zahodit a spálit mosty. Myslím, že každý z nás to jednou udělal,“ popisuje Thomas Lichtag.

„Stále více si uvědomuji, kdo jsem a jak mě lidé a mé prostředí ovlivňují, tato píseň je o okamžiku, kdy podniknete nezbytné kroky a odříznete někoho, kdo je pro vás toxický, ” říká Augustine Dunn o své inspiraci pro THAT GIRL.

Skladbu doprovází také společný videoklip, jenž vznikl v režii Richarda Stieblera. Je výjimečně plný barev a svému publiku pořádně zatočí hlavou.

Foto: archiv Deaf Heart

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *