Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Případy Josefa Klímy: Zmlátil muže na ulici a chlubil se tím na sociálních sítích – teď má být hvězdou zápasnického galavečera 

Josef Klíma se ve svých reportáží nebojí nasazovat vlastní krk. Tentokrát si před kamerami vyzkoušel potyčku s obávaným bojovníkem Karlosem Vémolou. To všechno kvůli Tadeáši Růžičkovi. Zápasníkovi, který si natáčel na ulici knokautovaného muže, smál se mu a chlubil se tím na sociálních sítích. Růžičku teď vyšetřuje policie, jenže ani to nezabránilo tomu, aby se stal jednou z hlavních hvězd MMA galavečera. Co si o tom myslí Karlos Vémola a další hvězdní sportovci? A ve druhé reportáži přidá Veronika Krejčí možná až neuvěřitelné chování soukromé vysoké školy, která chce po studentech zaplatit i za nesplněné studijní povinnosti, jako je docházka na předměty, a po těch, kteří ze školy odešli předčasně, dokonce i peníze za nedostudované ročníky.

Kdekdo by čekal, že se od talentovaného sportovce Tadeáše Růžičky po skandálním videu všichni odvrátí. Jenže jeho mateřská MMA organizace RFA chystá galavečer dokonce ještě s jinou konukrenční organizací, kde je Tadeáš Růžička inzerovaný jako jeden z hlavních taháků noci. Sami o něm mluví jako o kontroverzním „Mawarovi“. Je v pořádku, že dostane takový prostor člověk, který mimo jiné vyhrožoval moderátorovi CNN Prima NEWS Michalu Janotkovi a podle svědků se na veřejnosti podobně hrubě choval víckrát? Josef Klíma se vydal za nejlepšími českými MMA zápasníky současnosti Patrikem Kinclem a Karlosem Vémolou, který mu mimo jiné na vlastní kůži v gymu ukázal, jak snadno se dokáže vycvičený MMA figheter vyrovnat s útočníkem, aniž by došlo na tvrdé rány a krev. Co si o Mawarově angažmá profesionálové i veřejnost myslí? A není to předzvěst toho, že společnost bude podobné chování tolerovat?

Soukromá vysoká škola chce zaplatit i za ročníky, které studenti nedostudovali
Platit striktně nastavené smluvní pokuty či dávat peníze za služby, které jste nemohli využít, nejspíš většina lidí považuje za nemorální. O to víc zaraženi jsou někteří studenti pražské soukromé vysoké školy VŠEM. Studentka, která se svěřila reportérce Veronice Krejčí, byla ze školy nejdřív nadšená. Později ale zjistila, že jí studijní program, který si zvolila, nevyhovuje, a tak se ho rozhodla ukončit. K jejímu překvapení jí přišla pohledávka na 190 tisíc korun. Zaplatit tak měla nejen za všechny ročníky, které neodstudovala, ale také za nesplněné studijní povinnosti. Podobné zkušenosti mají i jiní, kteří museli platit desetitisícové částky za nesplnění určitého počtu kreditů či docházky na e-learningové kurzy. Je právo na straně studentů, když nesouhlasí s podmínkami smlouvy, kterou podepsali? Nebo je ze strany školy vše legální? Jak velkou šanci mají studenti řešit tuto nepříjemnou situaci soudně? A jak reaguje ministerstvo školství?

Případy Josefa Klímy začínají už ve středu ve 22.50 na Primě a v neděli ve 21.30 na CNN Prima NEWS.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *