Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování

Během zimy Emirates vrací pasažérům My Emirates Pass. S palubní vstupenkou tak mohou čerpat výhody v celé Dubaji a SAE!

Letecká společnost Emirates oznámila návrat oblíbeného balíčku My Emirates Winter Pass. Od 1. listopadu 2023 do 31. března 2024 umožňuje tento program využívat palubní vstupenku k čerpání exkluzivních slev v restauracích, luxusních lázních, obchodech prémiových značek, soukromých bazénech, plážích a dalších zařízeních v Dubaji a Spojených arabských emirátech.

Zákazníci Emirates, kteří letí do Dubaje nebo mají tranzit v Dubaji, se mohou jednoduše prokázat palubní vstupenkou a platným dokladem totožnosti a užít si skvělé nabídky nejvyhledávanějších atrakcí za nižší ceny. Zahrnuty jsou např. vyhlídka At The Top v nejvyšší budově světa Burdž Chalífa, aquaparky Aquaventure v Atlantis The Palm, dále IMG Worlds of Adventure, Dubia Parks & Resorts a mnoho dalšího.

Pokud se odbavíte online a stáhnete si mobilní palubní vstupenku do aplikace nebo peněženky Emirates, nezapomeňte si ji pro účely uplatnění výše uvedených slev vyfotit, protože po přistání z aplikací zmizí. Více o nabídce My Emirates Pass zde.

Užijte si prosluněné dny v Dubaji
Díky nádhernému počasí a stovkám skvělých nabídek jsou zimní měsíce ty nejlepší pro návštěvu Dubaje. Ať už jde o velké sportovní události, jako je nadcházející šampionát DP World Tour Championship v listopadu, nebo světoznámý dubajský nákupní festival v prosinci, každý cestovatel si při návštěvě Dubaje přijde na své. Tato metropole nabízí celou řadu zážitků světové úrovně – od sluncem zalitých pláží a památek až po špičkové pohostinství a volnočasové aktivity.

Nákupní festival v Dubaji
Od 8. prosince 2023 do 14. ledna 2024 se do Dubaje vrací nákupní festival. Využijte velkorysý zavazadlový limit Emirates a přivezte si domů značkové kousky. Během pobytu uplatněte palubní lístek Emirates a užijte si exkluzivní nabídky v restauracích, lázních, bazénech, rodinných atrakcích a dalších místech.

Objevujte Dubaj s Emirates
Dubaj nabízí nepřeberné spektrum možností pro všechny, kteří si chtějí užít prosluněné dny během zimy. Ať už je vaším přáním cokoliv, v Dubaji si vždy něco najdete, od klidných odpočinkových chvil u bazénu až po příjemné rodinné zážitky v krytých zábavních parcích a aquaparcích.

  • Skywards: Členové oceňovaného věrnostního programu Skywards společnosti Emirates mohou během svého pobytu sbírat míle za útraty v maloobchodních prodejnách ve Spojených arabských emirátech a tyto míle uplatnit při nákupu letenek a upgradů a rovněž na vstupenky na koncerty a sportovní akce. Více informací o programu Emirates Skywards najdete zde.

Emirates nabízí lety do více než 130 destinací po celém světě na šesti kontinentech a v současné době provozuje denní lety z Prahy do Dubaje.

Letenky lze zakoupit na stránkách emirates.com, v call centru a prodejních kancelářích Emirates či prostřednictvím partnerských cestovních kanceláří.

Zdroj a foto: Emirates

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *