Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Jablečná nebo rybízová? Oslavte Světový den veganství jedinečnými tartaletkami

Na první listopad již tradičně připadá den Světový den veganství. Oslavte jej letos stylově, dopřejte si speciální tartaletky Ollies a vyzkoušejte, zda patříte mezi tu opravdu malou hrstku, kteří poznají, že jsou čistě z veganských složek. Tyto dezerty totiž od těch klasických vizuálně i chuťově jen těžko rozlišíte.

Pokud jste milovníky jablek a podzimem inspirovaných chutí, vyzkoušejte jablečnou tartaletku Ollies. Její křupavost se příjemně spojí se svěžestí náplně z jablečného chutney. Chuťově ji pak doplňují karamel a vlašské ořechy, vršek zdobí sametový krém z vanilky a rostlinné šlehačky.

Patříte-li mezi vyznavače výraznější čokoládové chuti, pak ochutnejte rybízovou tartaletku Ollies s pečeným mandlovým krémem. Je pokrytá pudinkovým krémem s vanilkou a na vrchu zdobená pyré z černého rybízu, sametovým čokoládovým krémem a úlomky čokolády.

Zavítejte, nejen na Světový den veganství, do cukráren a bister Ollies a ochutnejte dezerty u kterých nebudete chtít uvěřit, že jsou vegan. Pobočky najdete v Ostravě, Olomouci i v Praze, kde se dveře nového a designového Ollies Boutique v budově Masaryčka otevřely tento podzim.

Zdroj a foto: Ollies Boutique

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *