Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityMóda

Victoria´s Secret představuje novou vánoční kampaň s popovou star Mariah Carey

Nejkrásnější období roku je spojeno s jedinečnými tradicemi a ikonami. Jednou z nich je populární zpěvačka Mariah Carey, bez jejíhož songu All I Want for Christmas is You bychom si Vánoce nedokázali představit. Právě Mariah Carey se stává hlavní tváří vánoční kampaně značky Victoria´s Secret. Kampaň představuje novou kolekci ikonické značky, která přináší svátečním obdobím inspirované produkty péče o tělo, noční prádlo i luxusní dárky.

Vánoční kampaň oslavuje radostného ducha svátků, atmosféru setkávání a obdarovávání. Autory kampaně jsou Camille Summers-Valli a Max Papendieck. Snímky s Mariah Carey nafotil Ethan James Green. Kromě Mariah kampaň ukazuje další výjimečné ženy, jako je například Imaan Hammam, Hailey Bieber, Mayova Nicholas, Taylor Hill, Candice Huffine či Valentina Sampaio.

Vánoční kolekce je v prodeji od 13. listopadu 2023 v obchodě Victoria´s Secret v obchodním centru Westfield Chodov a online na victoriassecret.cz. Těšit se můžete na vzrušující sezónní novinky, jako jsou linie Dream Angels a Very Sexy, Shine PJs či vůně v limitované edici Bombshell Magic.

Zdroj a foto: Victoria´s Secret

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *