Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Kryštof Rímský ze Zákonů vlka o natáčení se zásahovkou: Většina dopadených se z nich po… Já třel ksichtem o asfalt!

V krimiseriálu Zákony vlka, jehož osmým dílem včera televize Prima završila vysílání druhé série, získal herec Kryštof Rímský úlohu největšího záporáka, mafiána Přibyla. Kvůli roli musel na každé natáčení nasazovat speciální čočku, která simulovala umělou oční bulvu, a prožil i natáčení s reálnou URNOU, během něhož přišel k nepříjemnému úrazu…

Málokdo zažil během natáčení detektivní love story Zákony vlka tolik adrenalinu jako herec Kryštof Rímský. Jeho role padoucha Přibyla ho přivedla do skutečné věznice i mezi ostré chlapíky z Útvaru rychlého nasazení, tzv. URNY. Ti v posledním díle seriálu na Rímském názorně ukázali, jak může vypadat jejich zásah. „Mám tyhle scény rád. Často to ale odehrají kaskadéři, tady byla skutečná URNA. Ze začátku se snažili být na mě hodní, tak jsem je požádal, aby trochu přitvrdili. Když jsem je viděl ve zpětným zrcátku, i když jsem věděl, že je to jenom jako, adrenalin stoupal. Asi nešli na sto procent, ale pochopili, že já to chci dělat naplno, takže jsem si nechal šlápnout na tělo a ten ksicht na silnici přišel trošku k újmě. A od jednoho jsem se majznul o samopal, docela hodně, tam to trochu bolelo,“ vzpomíná herec na natáčení svého zatýkání v seriálu Zákony vlka. V jeho případě zásah skončil jen drobnými oděrkami v obličeji, skuteční pachatelé mají po jejich zásahu naděláno. „Když mám tu možnost, rád tyhle kluky zpovídám. Zjistil jsem třeba, že většina pašíků, jak říkají pachatelům, se ze sedmdesáti procent při takové akci pokálí. Když se člověk probudí a má je nad hlavou, asi to není nic příjemného,“ říká Kryštof Rímský.

Kvůli roli Přibyla nasazoval umělé oko. „To oko je nepříjemný. V té minulé sérii jsem měl optičku, ale pokud chyběla, musel jsem si tu čočku aplikovat sám a nic příjemného to nebylo,“ říká představitel mafiána Přibyla. Kvůli němu nejen nasazoval oko, obléci musel i vězeňský mundůr. „Vězně hraju už poněkolikáté. Naštěstí jen hraju, nerad bych ten mundůr nosil doopravdy. Říkám si, že ve vězení člověk sice může využít čas k tomu něco se naučit, třeba jazyky. Ale trávit ten čas s těmi blbci, to je podle mě největší trest,“ uvažuje Rímský, kterého natáčení Zákonů vlka přivedlo na hranici sil. „Natáčení se, jak to tak bývá, vešlo do hektické doby. Přejížděl jsem z jednoho placu na druhý, do divadla, na zkoušku… Fyzicky to bylo na pokraji. Bylo to náročný, ale dobrý,“ hodnotí herec.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *