Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Barvy podzimu na Stezce Krkonoše: Vstup zdarma pro rodiny s dětmi po celý listopad

Měsíc listopad přináší paletu zářivých podzimních barev, a to si žádá vyrazit do přírody. Stezka korunami stromů Krkonoše zve rodiny s dětmi k její návštěvě a po celý měsíc nabízí využití speciální nabídky na vstup na Stezku pro děti do 14 let zdarma. Navíc si můžete pořídit na pokladně Stezky i kombinovanou vstupenku se vstupem do Aquacentra v Janských Lázních.

Na rozdíl od běžného výletu do přírody Stezka nabízí i mnohá naučná stanoviště, kde se dozvíte zajímavosti o lese kolem vás. Rodiny, které dávají přednost komplexnějšímu zážitku, mají k dispozici prohlídky s průvodcem a různé aktivity, které jim návštěvu zpříjemní. Zkušení průvodci poskytnout zvídavým návštěvníkům netradiční vhled do světa přírody a s radostí odpoví na otázky ohledně okolní fauny a flóry. Samotnou Stezkou, procházkou na vrchol a chůzí či jízdou dolů, to navíc nemusí skončit. Závěr návštěvy je možné si zpestřit v restauraci V korunách, kde se bude servírovat speciální podzimní menu.

Po návštěvě Stezky pak můžete zavítat do lázeňského aquacentra v Janských Lázních, kde vás čeká spousta zábavných a relaxačních aktivit. A navíc to budete mít po celý měsíc listopad za zvýhodněnou cenu. Děti dostanou při zakoupení vstupenky pro dospělého vstup na Stezku a 2 hodiny v aquacentru zcela zdarma.* Tak neváhejte a vydejte se na jedinečný rodinný výlet!

Zvýhodněné vstupné platí do konce listopadu a vztahuje na všechny děti do 14 let. Podmínkou je, že přijedete jako rodina, nikoli organizovaná skupina. Otevřeno je každý den od 9:30 do 16:00. Více informací naleznete na webových stránkách Stezky korunami stromů Krkonoše.

*Počet dětí pro vstup na Stezku je v rámci rodiny neomezen, do aquacentra platí 1 dospělí a 1 dítě zdarma.

Zdroj a foto: Stezka korunami stromů Krkonoše

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *