Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Beton či sklo…

… není výčet stavebního materiálu pro nový dům. I když částečně ano. Atypické materiály byly využity pro rámečky domovní elektroinstalace.

Pro designovou řadu RETRO je keramika již klasikou. Chtěli jsme však rámečky udělat jedinečné. Proto jsme vypínače a zásuvky této řady doplnili o jedinečné rámečky z černého skla a betonu.,“ říká Ing. Martina Obadalová, vedoucí marketingu společnosti OBZOR Zlín. Betonové rámečky vznikají ruční výrobou ze speciálně vyvinuté směsi s mikroarmaturními vlákny a zaručují tak materiálu pevnost. Surový beton vyniká voděodolností i UV stabilitou a díky povrchové impregnaci odolává mechanickému poškrábání. Druhou alternativou pro rámečky RETRO je barvené sklo v neutrální černé. Barevný lak na spodní straně je rezistentní vůči otěru i oděrkám a garantuje vždy stejný odstín. Nicméně povrch rámečku o velikostním průměru 97 milimetrů mohou tvořit i další materiály – masivní bukové a dubové dřevo. Celou kolekci charakterizuje také známé cvaknutí otočného vypínače či jednoduché vertikální páčkové ovládání.

Cena zásuvek RETRO nyní začíná od 666 Kč dle materiálu a cena vypínačů od 1040 Kč dle materiálu.

Zdroj a foto: www.retrovypinac.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *