Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zvířata🎄 Vánoce

Líbí se vám Zoey a Daniel nebo Dylan s Pamelou? Darujte pod stromeček adopci zvířátka ze Zooparku Nehvizdy

Kontaktní Zoopark v Nehvizdech u Prahy nabízí nejen příjemné prostředí a zajímavé zážitky, ale také adopce zvířátek na dálku. Můžete tak udělat někomu blízkému radost nevšedním a udržitelným dárkem.

Adoptujte zvířátko
Ať už lemuři Tayten a Zaafir, oslíci Dylan a Pamela, koza Rozárka, želvák Otík nebo surikaty Zoey a Daniel – to je jen pár zvířátek z nového zooparku, kteří rádi papají a mají nedostatek lidského kontaktu hlavně během zimy. Proto, ať už sobě nebo svým blízkým, můžete věnovat dárek k Vánocům v podobě adopce na dálku. Ptáky a drobné živočichy, jako králíčci, slepice a morčátka, můžete adoptovat za pár stovek korun. Exotické druhy zvířat jsou pak ve vyšší cenové kategorii, odpovídá tomu i jejich náročnost na péči a krmiva.

Zoopark Nehvizdy je splněným snem majitele Jiřího Glatta, který začínal už jako velmi mladý s chovem ptactva. V letos otevřené zoo nyní můžete vidět přes 100 druhů zvířat. Další druhy postupně přibývají a zoo stále buduje nové atraktivní expozice. Průběžně info o adopcích najdete na Instagramu a Facebooku.

Tip na vánoční dárek:
Darujte adopci zvířátka pod stromeček. V Zooparku Nehvizdy u Prahy čekají na své rodiče surikaty Zoey a Daniel, želvák Otík, oslíci Pamela a Dylan nebo lemuři Tayten a Zaafir, jejichž jména v překladu znamenají Veselý a Vítězný. Adopce zvířátek najdete na www.zooparknehvizdy.cz.

Zdroj a foto: www.zooparknehvizdy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *