Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

TechnologieZe života

300 korun měsíčně na účet bez práce díky O2 a Air Bank

O2 a Air Bank patří díky skupině PPF do jedné rodiny a rozhodli se odměnit stávající i nové společné klienty. Staňte se součástí této rodiny i vy a nechte se potěšit krásnými 300 korunami měsíčně. Služby operátora a banky dnes využívá každý, tak proč nezískat dlouhodobou finanční odměnu za něco, co je už teď běžnou součástí našeho života? Stačí mít internet, mobilní tarif s vyúčtováním nebo televizi od O2, aktivně využívat svůj běžný účet u Air Bank a odměna 300 korun vám může na účtu přistát každý měsíc. A je jen na vás, jak s ní naložíte. Využít ji můžete třeba na nákup vysněného telefonu pod stromeček, a to včetně nejnovějšího iPhone 15.

Díky aktivnímu využívání služeb O2 a Air Bank mohou noví i stávající společní zákazníci proměnit svou měsíční odměnu 300 Kč třeba ve splátku vysněného telefonu z bohaté vánoční nabídky. Díky tomu, že jsou splátky u O2 bez navýšení a jejich chytrému rozložení, může být nový telefon dostupnější než kdykoli dříve.

K tomu, abyste každý měsíc pravidelnou odměnu 300 korun získali, stačí aktivně využívat služeb obou společností a splnit jednoduché podmínky. Na účet vedený u Air Bank vám musí přijít alespoň 10 000 korun měsíčně a zároveň musí být z tohoto bankovního účtu hrazeny faktury za služby operátora O2 ve výši alespoň 600 korun měsíčně. Vše si můžete zařídit pohodlně online, nebo navštívit jakoukoliv kamennou pobočku, kde vám s tím rádi pomohou. Neváhejte, využijte nabídku, kterou vám propojení těchto dvou gigantů nabízí, a nadělte si ještě štědřejší Vánoce.

Jako zákazník O2 si navíc v aplikaci „Moje O2“ můžete vyzvednout voucher na slevu 1000 korun na vybraná zařízení, a to za každou službu, kterou u O2 využíváte. Pokud tedy máte od O2 volání, internet i digitální televizi, najdete v aplikaci rovnou 3 slevové kupóny, které budete moci až do Štědrého dne uplatnit na nákup vybraných zařízení. Dejte všechny odměny dohromady a nadělte sobě či svým blízkým například nový iPhone.

Zdroj a foto: www.o2.cz/vanoce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *