Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Hybernia přichází s absolutní novinkou – vůbec poprvé uvede provokativní stand-up comedy v kombinaci s filmem na téma smrt

Divadlo Hybernia přepisuje zaběhlé scénáře. Vůbec poprvé uvede speciální standupovou show, která kombinuje živý stand-up a film. Komediální projekt s názvem Smrt je životní změna zkoumá lidskou nejistotu a touhu po změně. Ve vtipných skečích ji budou důmyslně glosovat komici z úspěšného pořadu Comedy club Tigran Hovakimyan a Jiří Jakima. Premiéra pravidelné show se koná ve středu 22. listopadu 2023.

„Diváci se mohou těšit na českou špičku ve stand-upu a určitě dostanou dávku humoru, na kterou jsou od této dvojice zvyklí. Zveme všechny, aby si přišli zpříjemnit nějaký večer a odreagovat se,“ zve do divadla Eva Homindová, ředitelka Divadla Hybernia.

Pět příběhů na jedno téma zavede diváky prostřednictvím různých charakterů do různých realit. Mezi jednotlivými filmovými vstupy si pak komici Tigran Hovakimyan a Jiří Jakima kladou otázku, zda je možné zjistit, jestli jsme si ve svých životech vybrali správně a zda existuje možnost změnit své cesty. Autoři slibují v emotivní, provokativní komedii nevšední zážitek. „Neděláme si legraci ze smrti, spíš zkoumáme lidskou nejistotu a touhu po změně. Vždy se odehraje příběh na plátně a my na něj navážeme živým stand-upem. Mihnou se tam známí herci jako Jakub žáček, Ondřej Jiráček nebo Ilona Doláková, muziku k projektu složil Dj Rockstar. Určitě to bude zase jiný zážitek, než jak všichni klasickou stand-up show znají,“ zve Tigran Hovakimyan.

Show Smrt je životní cesta mohou vidět návštěvníci Divadla Hybernia každý měsíc. Nejbližší termíny jsou premiéra 22. listopadu a první repríza 29. prosince 2023.

Jiří Jakima je talentovaný herec a stand-up komik, který se proslavil svými výstupy v populárních televizních pořadech jako Comedy Club a K.O. Mici. V průběhu své kariéry se stal jednou z nejoblíbenějších tváří českého komediálního světa a jeho vtipy a skeče baví diváky po celé zemi. Jiří je také velmi talentovaným a dobře vyškoleným hercem, což mu umožňuje účinkovat v různých televizních pořadech, filmech a divadelních hrách. Jeho spontánní přístup k životu a schopnost vytvořit humornou atmosféru kolem sebe, z něj dělají jedinečnou osobnost a nepostradatelnou součást českého komediálního světa.

Tigran Hovakimyan je úspěšný komik a trošku i herec, který se proslavil svými výstupy v televizní show Comedy Club. Během své kariéry se stal jedním z nevýraznějších tváří české komediální scény. Kromě své práce v televizi se Tigran také objevil v několika filmech a seriálech, jako například Případy 1. oddělení. Pochází z Arménie, a tak má unikátní perspektivu a schopnost přinést do svých výstupů různé kulturní prvky. Byl také tváří úspěšné kampaně Agresivita zabíjí, kde se zaměřil na boj proti agresi na silnicích.

Zdroj a foto: www.hybernia.eu a www.smrtjevelkazivotnizmena.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *