Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Případy Josefa Klímy – V domě, který kupovali, se vraždilo. Zjištění je stálo stovky tisíc korun

Chtěli koupit pěkný dům za slušné peníze ve Stonařově u Jihlavy. Složili dokonce dvousettisícovou zálohu. Jenže pak od sousedů zjistili, že se ve stavení vraždilo a celá obec o něm mluví jako o prokletém. Realitní makléř ale tvrdil, že jsou to jen povídačky, a jeho kancelář jim odmítla peníze vrátit. A druhá reportáž Marcely Sobotkové o řemeslníkovi, který vybíral peníze za zálohy, ale práci neudělal. Mají poškození šanci získat peníze zpět? Případy Josefa Klímy začínají ve středu ve 22:50 na Primě.

Když vám někdo neudělá práci na domě, na kterou čekáte, je to k vzteku. Když jste navíc zaplatili zálohu v řádu stovek tisíc korun, v leckom by se začala vařit krev. A když pak ještě nepřijde adekvátní trest, bylo by toho na jednoho snad až moc. Přesně to se stalo bývalému policistovi, kterého takto podvedl jeden tesař – navíc jeho bývalý spolužák. Práci pořád oddaloval, a když už bylo jasné, že nic neudělá, odstoupil poškozený od smlouvy a chtěl zpět peníze nebo materiál. Nedostal nic. Díky víc než deseti letům u policie ale věděl přesně, co dělat. Přišlo trestní oznámení, soud a podmínka pro řemeslníka plus povinnost uhradit škodu. Jenže opět se neděje nic. Má poškozený šanci získat peníze zpět?

Dům, kde se vraždilo, stál zájemce o koupi přes 200 000 korun
Dům ve Stonařově na Jihlavsku má za sebou děsivou historii. Před víc než dvaceti lety v něm mladík kvůli nešťastné lásce zabil svou bývalou přítelkyni i její rodiče. Pak zbraň obrátil proti sobě. O domě ve v obci mluví jako o prokletém. I jeho další majitelku totiž potkal nehezký osud. Její manžel údajně prohrál veškeré peníze na automatech a o dům tak přišli. Uběhly roky a dům byl znovu k prodeji. Zájemcům se líbil. Už při prohlídce je ale zarazilo, že je makléř nechtěl vzít do jedné z místností, která byla zamčená. Po několika schůzkách složili víc než dvousettisícovou zálohu. Pak se ovšem od sousedů dozvěděli o historii domu a z koupě vycouvali. Jenže realitní kancelář jim nechtěla vrátit ani korunu. Příběh bude ale nakonec mít šťastný příběh. Co se stalo, když se do situace vložili novináři a tým Případů Josefa Klímy?

Případy Josefa Klímy sledujte ve středu ve 22.50 na Primě a v neděli ve 21.30 na CNN Prima NEWS.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *