Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Bestseller značky Elemis, jenž se prodává každých 10 vteřin, nabízí novou limitovanou edici

ELEMIS, inovativní britská značka v oblasti péče o pleť, představuje v České republice novou limitovanou edici oblíbeného čisticího balzámu. Aromatický Pro-Collagen Green Fig inspirovaný Středomořím je navržen na základě nejnovějších výzkumů tak, aby poskytoval nepostradatelné hloubkové čištění a zároveň pleť dostatečně hydratoval.

Ikonický Pro-Collagen čisticí balzám je nyní k dispozici v nové aromatické variantě směsi fíku, maliny a bergamotu. Jeho složení zůstává založeno na kolagenu a rostlinných extraktech. Balzám je schopen nejen odstranit nečistoty, ale také hloubkově hydratovat a omezit tvorbu vrásek.  Kolagen je klíčovou ingrediencí, která přispívá k zesílení a ochraně struktury pokožky, zatímco rostlinné extrakty pomáhají vyživovat a revitalizovat pleť. Mezi hlavní ingredience patří výtažky z řasy Padina pavonica, květový vosk z růže a mimózy či olej z černého bezu.

Oblíbený produkt z řady Pro-Collagen dokáže rozpustit make-up a nečistoty, tak aby pleť zůstala jemná a zklidněná. Má trojí texturu – jako balzám vyživuje, jako olej odstraní vše nežádoucí a jako mléko na závěr hydratuje. „Limitovaná edice oblíbeného produktu se připojila ke třem stálým čisticím balzámům: oceňované verzi Original, v květinové variantě Rose a verzi bez parfemace Naked,“ doplňuje Hubert Pelka, ředitel značky Elemis pro střední a východní Evropu.

Čisticí balzám si od svého uvedení na trh v roce 2013 udržuje status nejprodávanějšího produktu značky, zhruba každých 10 vteřin se na světě prodá jeden kus. Balzám je vhodný pro všechny typy pleti a je ideální pro každodenní použití. Jednou týdně lze na obličeji nechat působit čtvrt hodiny jako výživnou pleťovou masku. Produkt je dostupný za 1 440 Kč.

Zdroj a foto: Elemis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *