Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Asociace komerčních televizí připravila speciální oslavy Světového dne televize

Letošní světový den televize, který každoročně připadá na 21. listopadu, oslavily české komerční televize ve velkém stylu. Vůbec poprvé připravily společný program pro své obchodní partnery a spolupracovníky, kterým otevřely své brány televize Nova, Prima i Óčko. Bohatý program vyvrcholil zábavnou večerní show WE LOVE TV, v níž se utkaly týmy Novy a Primy pod vedením svých generálních ředitelů.

Světový den televize se televizními společnostmi každý rok slaví po celém světě již 26 let. Letos se však české komerční televize sdružené v AKTV rozhodly pojmout oslavy jinak než v předchozích letech. Namísto odborné konference pro své obchodní partnery a spolupracovníky připravily pestrý zábavný program napříč celým televizním světem.

Hlavním programem oslav byla velkolepá zábavná show WE LOVE TV moderovaná Liborem Boučkem, ve které se proti sobě postavily týmy Novy a Primy. Generální ředitel skupiny Nova Daniel Grunt si na pomoc přizval Ondřeje Sokola, generálního ředitele skupiny Prima Marka Singera podpoří Jakub Prachař. Kdo z nich se lépe vyzná v televizním světě? To zjistili návštěvníci v úterý 21. listopadu od 17 hodin.

Kromě večerní show čekal návštěvníky také pestrý celodenní program. Skupina Nova si připravila dva návštěvnické okruhy a jedno exkluzivní předpremiérové promítání. První prohlídkový okruh zavedl návštěvníky do sídla TV Nova a zpravodajských studií. Ve druhém se pak zájemci mohli podívat do kulis výpravného seriálu Zlatá labuť a během promítání mají možnost zhlédnout v předstihu první díl kriminálního seriálu Metoda Markovič: Hojer.

Televizní skupina Prima své návštěvníky zavedla i do méně tradičních kulis televizního světa. Kromě svého sídla a zpravodajského studia CNN Prima News ukázala zájemcům třeba technické zázemí televize, rozhlasová a dabingová studia, kde si mohli odvážlivci zkusit dabing i na vlastní kůži. Kromě toho se diváci mohly pobavit u exkluzivního promítání prvního dílu komediálního seriálu Vytoč mého agenta. Nechybělo ani kolo štěstí o hodnotné ceny.

Také Óčko má pro zájemce připravilo nahlédnutí do televizní kuchyně, a to do živého vysílání pořadu Mixxxer, jehož jste se mohli stát přímou součástí.

Zdroj a foto: www.AKTV.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *