Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Zpěvák a muzikant David Dorda debutuje silným singlem Supernova

David Dorda je zpěvák, hudebník a skladatel, který patří do generace talentovaných písničkářů s kytarou. Přes covery se dostal až k vlastní kapele a nyní debutuje svým prvním silným singlem s videoklipem s názvem Supernova.

“Supernova vznikala v mém temnějším období, kdy jsem moc nevěděl, kterou cestou se vydat, myslel jsem, že je všechno ztraceno a nenajdu ty správné dveře, které mám otevřít a vstoupit do nich. Je to pro mě silným momentem, nejen pro to, že je to můj první singl, ale také kvůli emocím, které singl v sobě má. Jsem vděčný, že to nakonec dopadlo takhle skvěle. Věřím, že singl lidem může dodat odvahu v období, kde se necítí dobře, tak jako jsem se necítil já” popisuje singl autor David Dorda.

Singl Supernova je sice Dordovou prvotinou, ale stojí za ním zkušení muzikanti a tvůrci. O produkci se totiž postaral Alois Pospíšil (Trocha Klidu, O5aRadeček, Voxel) ve studiu Ta Musica. Masteru se potom ujal stále vyhledávanější producent a muzikant Filip Vlček. “Takový tým by si vysnili i kdejací áčkoví muzikanti a já mám štěstí je mít hned u mé prvotiny. Za to jsem neskutečně vděčný” dodává zpěvák a muzikant Dorda. Klip vznikal v autorově domovském regionu – na jižní Moravě. Stojí za ním kreativní duo Vojtěch Sukup & Matěj Zicháček, kteří letos na jaře debutovali klipem pro pop-rockovou kapelu Trocha Klidu.

David Dorda je český hudebník, zpěvák a skladatel pocházející z jižní Moravy. Přes covery coby fanoušek Tomáše Kluse dorostl s kytarou v ruce až k vlastní kapele, autorské tvorbě a také účasti v Československé Superstar, kde sice neuspěl, ale naopak ho zkušenost namotivovala natolik, aby na sobě pracoval. Kromě aktuálního singlu má na kontě dostatek autorské tvorby, kterou plánuje spolu s producenty přetavit do nahrávek a vydat jako plánované EP.

Foto: D. Dorda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *