Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Příběh Malého prince nyní ožívá v nezapomenutelné show The Little Prince podle nadčasového románu Antoine de Saint-Exupéryho

Po vyprodaných představeních v Paříži, Sydney, Dubaji a odehrané sezóně na Broadwayi přichází 27. března 2024 Malý princ, který si letos připomíná své 80. výročí prvního vydání, jako jedna z nejprodávanějších a nejpřekládanějších knih všech dob, do Prahy. Nové scénické zpracování je plné tance, akrobacie a průkopnické technologie, tzv. video mapingu, který klasický dobrodružný příběh milovaný všemi generacemi doslova oživuje.

Malý princ, produkovaný Broadway Entertainment Group, ožívá v kouzelné divadelní hře. Představí plejádu úchvatných postav a barevných kostýmů, a nabídne svět plný tance, hudby, projekcí a akrobacie.  Oceněnovaný tvůrčí tým Malého prince vede režisérka a choreografka Anne Tournié, libreto a spolurežie se ujal Chris Mouron, původní hudbu složil Terry Truck.

“Jsme moc rádi, že pokračujeme zrovna v Praze. Na své cestě Malý princ sdílí poselství lidskosti s mnoha různými lidmi a kulturami, se kterými se setkává. S pokorou přinášíme jeho příběh o přátelství, osamělosti, lásce, péči o druhé a o naši planetu zpět na Saharu,” říká o představení režisérka Anne Tournié

Celé generace po celém světě milují Malého prince. Román byl přeložen do 250 jazyků a prodalo se jej neuvěřitelných 200 milionů výtisků, čímž se stal druhou nejprodávanější knihou v moderní historii.

Vstupenky na představení Malý princ budou jsou nyní v prodeji na www.ticketlive.cz

PLÁN PŘEDSTAVENÍ:
Středa 27. března ve 20:00
Čtvrtek 28. března ve 20:00
Pátek 29. března ve 20:00
Sobota 30. března v 16:00 a 20:00
Neděle 31. března v 14:00 a 18:00

Zdroj a foto: www.thelittleprincetour.eu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *